Karadeniz Pet

Petshop'tan lütfen kuş satın almayın !

cikiciki

Meraklı Üye
Bir önceki mesajımda kuruma hastalığına yakalanmış kuşumun çiftleştiğinden ve neler olabileceğinden bahsetmiştim..Kaybettim kuşumu çok ama çok üzgünüm :mad:
Sorun üreticiden aldığım kuş sapasağlam yaşıyorken diğer petshop'tan satın aldığım 3 kuş ta 6 ay içerisinde öldü.

Belki haklıyım belki haksız..Karalamak gibi ?evet karalamak gibi ama lütfen petshoplardan kuş satın almayın

İmkan varsa üreticiden almak en güzeli ama imkan yoksa petshoplardan kuş alırken çoğu yeni başladığı için iyi kuşun nasıl olduğunu anlıyamıyo hasta kuşu veriyolar tecrübeli arkadaşlar petshoplardan aldığında bile bile sorun olacağını sanmıyorum çünkü iyi kuşu sağlıklı kuşu bilirler şahsen ben çok almışımdır hiçbiride ölmedi size tavsiyem kuş alırken iyi anlıyan birini yanınızda götürün

Bu arada başınız sağolsun.sonuna kadar desdekliyorum siz siz olun sakın petshopdan kuş vs almayın.

başınız sağolsun..bende bu hataya düşmüştüm petshoptan aldığım iki kuşum çok geçmeden ölmüştü hatta birisi petshoptan aldıktan 2 saat sonra ölmüştü o zaman bende acemiydim anlamıyordum ama şimdi farklı...Hasta kuşu az çok anlıyorum..üreticiden almak en mantıklısı..

arkadaşlar sonuçta üreticilerde pet shoplara satıyor bunu unutmayalım, pet shoplar olmasa üreticilerde olmaz, genelleme yapıpta tüm pet shopları zan altında bırakmayalım,

Geri