petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pisliğini yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

bir kaç kez şahit oldum kuru olan pisliğini yiyo ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz:(

2. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
  3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz yavru ise sorun degilde, büyükse mantar, iç dış parazit yapar. Kafesin tabanına ızgara tel koyun, vitamin mineral eksikliginde dışkı yeme ihtiyacı duyarlar.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. emine uyumaz

2-3 aylık olduğunu soylediler

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Gercekten öyle ise şimdilik çok bi zararı dokunmamıştır. Yavru kuşlarda annelerinden beslendikleri için dogal bagışıklık sistemi kuvvetli oluyor. Ama önlem almanız gerekiyor genede, almazsanız hastalanır.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. emine uyumaz

çok teşekkürler

7. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    vitamin minarel eksikliğinde kuşlar dışkısını yerler kafese gaga taşı kalamar kemiği ve vitamin alın suyuna ekleyin yemeyi bırakacaktır.

8. Tunç ÇAĞATAY

Izgara koy mikrop kapar.

9. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    kafesimde her türlü gaga taşı kalamar da var ama benim kuşlar da arada yiyolar dışkılarını. Kafesin tabanında ızgara var Allahtan daha az yiyolar :)

10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benim kuşum yavruyken arada inerdi ama ızgara olduğu için ulaşamıyordu bir süre sonra o huyundan vazgeçti aşağıya indiğinde kafesi hafif tıkırdatıyordum çıkıyordu hemen böyle böyle inmekten vazgeçti şimdi 8 aylık yere ayak basmıyo :D

Sayfayı Paylaş