Karadeniz Pet

pislik sorunu.

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
arkdslar kusm 1 aydan beri hep disarda sadecen aksamdan aksama uyumaya kafese giriyr annemlede her gun kavgamiz var bu her tarafa pisleme sorununu ne yapiyrsnz veyada bn bunu nasil geri kafese alistircm

Kafese koyacaksın günün belli saatlerinde cikartacaksin

Pisleme sorununa çare yok. Benim kuşum da sürekli kafes dışında olduğu için her yerden dışkı topluyoruz. Her hafta büyük paket ıslak mendilin çoğu gidiyor.

Kafese koyacaksın günün belli saatlerinde cikartacaksin

abi kafeste durmuyrki kfese koydugm an kafayi yiyor peki koysam bile gunluk kac saat disarda birakmam gerekir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:25 --

Pisleme sorununa çare yok. Benim kuşum da sürekli kafes dışında olduğu için her yerden dışkı topluyoruz. Her hafta büyük paket ıslak mendilin çoğu gidiyor.

yavru olmasa yanina es alip birakirimda oyle sansimda yok

Pisleme sorununa çare yok.. Bende yerden pîslik topluyorum kafes sorunu ise girmek zorunda belli saatler açarsan alışır yoksa böyle şımarık şımarık hareketler yapar :) unutma ağaç yaşken eğilir :)

kafese kilitle hergün aynı saatlardee sal 1 saat uçsun geri koy

Buyuk genis bir kafes alin gunluk ucmasinada sinir getirin yoksa ev ortaminda zor oluyor

Ben günluk 2 saat uçuruyorum

el şarjlı süpürge aldım. zaten taş gibi yapıyor biyere yapışma gibi durumu yok. tek tek makinaya çekip koyuyorum kapı arkasına

Geri