Karadeniz Pet

Pıtırcığım öldü :( :(

başın sagolsun

[MENTION=14630]Kadir Çavuşoğlu[/MENTION] Kardeşim geçmiş olsun. Sürekli takip ettim biliyorsun yavrunun durumunu ama olmadı. Çok geçmiş olsun. Moralini bozma. Allah'a emanet ol.

çok geçmiş olsun.

kardeşim önce başın sagolsun aynı üzüntüyü bende yasadım mavişimin önceayagı kırıldı sonra üniversite hastanesinde veterinerlik bölümünde ilgilenmediler bile konya selcuk ünide ne yaptıysam olmadı cok zor evledım neyse o idi allah sabırlar versin konyadan selamlar a.e. olun bu arada burda size gelen msjlara baktığımda hala duygusal hayvan severlerin olması beni cok sevindirdi

Teşekkür ederim kuşunuz için bende üzüldüm , Ben 1 hafta boyunca yeni yeni kendime geldim foruma bile girmiyordum aklıma gelicek ölen kuşum diye çok alışmıştık ona çok. Hayvan sevgisi hiç bir zaman bitmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Gerçekten üzücü. çok geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

[MENTION=14630]Kadir Çavuşoğlu[/MENTION] Kardeşim geçmiş olsun. Sürekli takip ettim biliyorsun yavrunun durumunu ama olmadı. Çok geçmiş olsun. Moralini bozma. Allah'a emanet ol.

Varlığın yeter Gökhan abim , Nasip değilmiş hayırlısı buymuş.

Geçmiş olsun çok kötü bir durum bilirim.. Bunlardan bir ders çıkarmak gerekir aynı şeyleri tekrar yaşamamak için..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Bu arada ben de ilk kuşumu çaycumada almıştım

Teşekkür ederim kuşunuz için bende üzüldüm , Ben 1 hafta boyunca yeni yeni kendime geldim foruma bile girmiyordum aklıma gelicek ölen kuşum diye çok alışmıştık ona çok. Hayvan sevgisi hiç bir zaman bitmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Varlığın yeter Gökhan abim , Nasip değilmiş hayırlısı buymuş.
Sana söz kardeşim eğer sen bu tarafa gelirsen ya da ben oraya gelirsem bir yavrun bende unutma. Dikkat et. Üzme kendini de. Bir şey olursa haber ver.

Sana söz kardeşim eğer sen bu tarafa gelirsen ya da ben oraya gelirsem bir yavrun bende unutma. Dikkat et. Üzme kendini de. Bir şey olursa haber ver.

Çok Çok Teşekkür ederim Gökhan abim , her zaman yanımda olduğun için Tekrardan çok Teşekkür ederim senin gibi birini tanıdığım için ne mutlu bana abim.

Çok Çok Teşekkür ederim Gökhan abim , her zaman yanımda olduğun için Tekrardan çok Teşekkür ederim senin gibi birini tanıdığım için ne mutlu bana abim.
Ne demek kardeşim. Ben iyi ki senin gibi güzel bir insan, kardeş tanımışım. Her zaman elimden geldiğince yanındayım.

Geri