Karadeniz Pet

Plastik folluğa değil yere yatıyor

Konu nereden nereye kaymış.. [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] Tahta derken nereye yatıyor anlamadım? Plastik folluk nerede tahta nerede? Fotoğraf varsa fikrimi söylemek isterim.

Ben de plastik folluk kullanıyorum ancak talaş miktarını kuşun büyüklüğüne göre iyi ayarlıyorum. Maşallah kuşlarımda herhangi bir ayak problemine rastlamadım. Üstelik temizlik olayı çok rahat ve yavruları hiç üzmeden oluyor.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocam kuş kendinden yuvalıklı kafeste yuvalığın içinde plastik folluğun dışında kapıya yakın yerde yatıyor gündüz resim eklemeye çalışırım sizinde fikrinizi almak isterim

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocam kuş kendinden yuvalıklı kafeste yuvalıkta plastik folluğun dışında kapıya yakın yerde yatıyor gündüz resim eklemeye çalışırım sizinde fikrinizi almak isterim

Tamam anladım durumu. Fotoya gerek yok.
Aradaki boşluğu bi malzeme ile kapatırsan oraya giremeyecek şekilde sorun çözülecektir.

Tamam anladım durumu. Fotoya gerek yok.
Aradaki boşluğu bi malzeme ile kapatırsan oraya giremeyecek şekilde sorun çözülecektir.

Hocam benımde sorunum var follugun ayaklarını dibinde yumurtalar var ne yapabiliriz :D

Tv de soruyorlar ya dini soruları boyle sacmaca o aklıma geldi :D

Ben hagen yuvalık almayı düşüyordum ilerde.O da plastik işe yaramaz mı? Yani çarpık bacak olur mu onda yavrular?

Geri