petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Plastik Folluk Olcusu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Yıldız tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Furkan Yıldız

Beğenileri:
    6
    Arkadaslar Petshoplardaki uyduruk yuvaliklardan almak istemiyorum kendim yuvalik yapicam,plastik folluklu olacak size 2 soru soru sorucam umarim yardimci olursunuz. :)
    1-Plastik folluklarin tam olarak olculeri nelerdir?
    2-Butun Plastik folluklar aynimidir?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

Arkadaslar Abiler Kardesler Ustalar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 09:22 --

Kimsenin Cevap Vermemesine Saskinim :eek:

2. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Şuan herkes işte olduğu için cevap gelmiyor olabilir. Eğer kimse yazmazsa ben eve gittiğimde ölçüp iletirim.

3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    küçük ve büyük olmak üzere iki tip plastik folluk var, küçük olanların hepsi aynı ölçülerde ( 20cm x 17,5cm),büyük olanların değişiyor (21x20 veya 22x19 olanlar var). Eğer kendiniz yapacaksanız en iyisi plastik folluğu alıp ona göre yuvayı yapmak...

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    En doğrusu Kaan KARAN ın dediği gibi ilk önce plastik folluk alıp ona göre yuvalık yapmak olacaktır.

Sayfayı Paylaş