Karadeniz Pet

Plastik folluk

Ferdi NAMLI

Paylaşımcı Üye
Plastik follukların ne gibi bir avantajı var ?

Temizlemesi kolay ve yumurtaların bir yerde toplanmasını sağlıyor. Şuan onun sıkıntısını yaşıyorm. Ben de folluk yok yuvalığın zemini nerdeyse düz. Yunurta ordan oraya yuvarlanıyor. Şuan da dişim üstünde ama. :) kırılma ihtimali yüksek eğer folluk yoksa. 2-3 lira bişey de bulamadım maraşta.

Temizlemesi kolay ve yumurtaların bir yerde toplanmasını sağlıyor. Şuan onun sıkıntısını yaşıyorm. Ben de folluk yok yuvalığın zemini nerdeyse düz. Yunurta ordan oraya yuvarlanıyor. Şuan da dişim üstünde ama. :) kırılma ihtimali yüksek eğer folluk yoksa. 2-3 lira bişey de bulamadım maraşta.

Yuvalığı da değiştirmen gerekebilir. Plastik folluk her yuvalığa sığmıyor. Ayrıca birkaç tipi var, yuvalığın içinde boş yer kalmaması gerek. İnternetten alabilirsin.

Folluklu Yuvalık (5 Adet) | NaturBird

PVC Folluklu Yuva (5 Adet) | NaturBird

Acilen bana da gerekli aslında .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Yuvalığı da değiştirmen gerekebilir. Plastik folluk her yuvalığa sığmıyor. Ayrıca birkaç tipi var, yuvalığın içinde boş yer kalmaması gerek. İnternetten alabilirsin.

Folluklu Yuvalık (5 Adet) | NaturBird

PVC Folluklu Yuva (5 Adet) | NaturBird

Talaş mı kum mu daha iyi peki ustam ?

Geri