petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Plastik folluklu yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Levent beyin tavsiyesi üzerine yuvalığımı plastik folluklu yuvalığa çevirdim. Hoşuma gitti temizlemesi rahat Ortası delik sormak istediğim bir soru var ?normal Yuvalıktan Ortası biraz daha fazla delik bunun o sorun olur mı ? Talaş durumu nasıl olacak bunda ne kadar koymalıyım ? Çünkü bazı yerlerde okudum kuşun ayaklarında problem yaşayan vs olmuş sanırım plastik tokluktan dolayı

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    bende 50 çift kuş var hepsi plastik folluklu yuvalık kullanıyorum bir sorn yasamadım kuşlarda talaş siz koyun anne kuş fazlasını dısarı atar

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Ayak problemlerinin oyuk olmamasından kaynaklandığı söyleniyor.
    Benim sitedeki folluk fotoğraflarına bir bakın. Yumurta varken, yavru çıkınca, büyüdükçe kullanılacak talaş miktarları hakkında fikir verir.. ==> Folluktan Al

Sayfayı Paylaş