petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Plastik tüneklerden kurtulduk..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Atıcı tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre Atıcı

KENDİ YAPTIĞIM TÜNEKLER.. :) İNSAN EMEK VERİNCE AYRI BİR MUTLULUK YAŞIYOR :)

2. Nilgün BULUT

neden köşeli taktınız onu emre bey bence karşılıklı iki tane taksanız ondan ona atmala sansı olurdu

3. Emre Atıcı

alt tarafa bir tane öyle de taktım resimlerde görüldüğü gibi onun karşısına da aynı şekilde dediğiniz gibi yaparım diye düşünüyordum. köşeli ayrı bi hava kattı gibi geldi bana ondan böyle yaptım. olmadı yerlerini değiştiririm :)

4. BARAN

BARAN Guest

Hayırlı olsun hocam el emegi gerçekten daha değerli oluyor manevi olarak..

5. Nilgün BULUT

peki ozaman.ben hani durup yağlanmasın hareket yapsın diye düşündüm.karar sizin

6. Emre Atıcı

Aynen öyle Baran kardeşim. İnşallah yarında salıncağını yapmayı düşünüyorum :)

#6 Emre Atıcı, 31 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2014
  7. Yiğit ERDİK

Elinize sağlık çok güzel olmuş :)

8. Emre Atıcı

teşekkürler sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

haklısınız Nilgün hanım ben hiç o bakımdan düşünmemiştim. Daha dün sahip oldum kuşa da acemilik diyelim :) önerinizi dikkate alıcam :)

Sayfayı Paylaş