petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

polis olmak slm

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve yusufkral tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm anadolu lisesinden alahın izniyle mezun olacam her dönem genellikle tşk yle geciyorum size bir sorum olacak bilenler lütfen cevaplasın ben liseyi bitirip nasıl polis ola bilirim bilen varmı aranızda yardımcı olun
    boy kilo uygun 2 sene kıck box ada gititim

2. emre224

emre224 New Member

Beğenileri:
    0
    Ygs sınavın a girdikten sonra pmyo icin taban puan var o puanı alıp başvuru yapıyorsun pmyo a daha sonra mülakat a gigidiyorsun mülakattan geçince pmyo sınavına giriyorsun 2 sene okuduktan sonra polis olunuyor google dan daha ayrıntılı arastirabilirsin

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=13142]emre224[/MENTION] mülakatta ne yapıyorlar soru olarak nasıl

4. Volkan ALÇİN

Bu sene 15. dönem olarak son alımını yapacak Polis Meslek Yüksek Okulları daha sonra hepsi Polis Eğitim Merkezine çevrilerek 4 yıl üniversite mezunları arasından alım yapılacak. 13.Dönem PMYO öğrencisiyim.

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=1531]Volkan ALÇİN[/MENTION] volkan o mulakatamı mıdır nedir o nda ne soruyorlar sorumu yoksa spor olarakmı

veteriner fakültesinin bitirip polis ola bilirmiyim o zaman

6. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    spor mülakatı ve sözlü mülakat oluyor.sporda belli bir sürede yapman gereken egzersizler felan var onları yapıyosun.sözlüde de bi kaç bişey soruyorlar.kekelemeden titremeden sordukları sorulara net cevaplar vermeni istiyolar. arkadaşın dediği gibi son alımlar olacak ondan sonra pomeme dönecekler.4 yıllık üniversite mezunlarından alınacak sadece. forum.memurlar.net sitesinden araştırıp daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.ALLAH muvaffak etsin.

7. Volkan ALÇİN

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=1531]Volkan ALÇİN[/MENTION] peki lise 2 de sınavlara gire biliyormusun kardeşim varda lise 2 de o istese gire bilirmi

9. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    ben 8 senelik memuruyum bana sorarsan kesinlikle polis olma derim

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=12637]halil kahraman[/MENTION] neden oyle diyorsunuz . hangi meslegi calışanına sorsam olma diyor genelde :) eniysi bir dilenciye gideyimde cırka arıyormu diye sorayım :)

11. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    inan burda yazsam 3 sayfa olur dışardan göründüğü gibi değil daha da kötüye gidiyor sürekli, yaşın daha gençmiş zaten. her zaman polis olma şansın var önce bi üniversite oku güzel bir iş bulamazsan ondan sonra polis olursun şu an herkez başka kurumlara geçmeye çalışıyor.

ben uyarımı yapayım da aklımda kalmasın

12. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=12637]halil kahraman[/MENTION] saolasın dedin gibi yaparım olmassa allahın izniyle bir ünüversite bitireyimde önce

Sayfayı Paylaş