petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Popo-kafa çevresi ve biraz artizlik :d

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Buğra tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Buğra

Buğra Guest

öncelikle merhaba

öncelikli sorum popo çevresindeki bu açıklık normal mi çok açık gibi geldi bana da ondan :D

kafasını kaşırken kafasını kabarttı ve bu kafa boyun bölgesinde kaşırken böyle bir şey gördüm açıklık normal mi ? NORMALDE AÇIKLIK YOK

birazda artizlik yapak :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 13:31 --

Güncel kafa kısmınormalmi

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Her şey normal maşallah

3. Buğra

Buğra Guest

Sevindim bende ilk defa öyle görünce acaba döküldü sandım dökülmeye sebep olan bir şey mi var dedim

4. Yasin ZORLU

5. Buğra

Buğra Guest

günceldir... kafa bölgesi normal tüysüz bölgemi dökülme mi ver

6. Duranettin ERAYDIN

Normal ama ishali var ve bakımsızsa popo tam parlar tüysüz. Yem su vitamin mama mineral bakım 4x4 olursa popoda tüysüz açıklık kalmıyor kapanıyor.

7. Buğra

Buğra Guest

Hocam öncelikle bilgiler için saolun .ishal değil fotoğraftan belki öyle gözükmüştür :) Kafeste kalamar kemiği suyunda süpervit forte var yeminde kanarya yemi+ bonnie suyu hergüm değişiyor yeminde hergüm üflüyorum 2 günde birde tamamen yemini boşaltık yenisini koyuyorum . yazdıklarımı düzenle olarak yapmama rağmen popodaki açıklık var eksiklerim var demektir. Teşekkürler tekrar daha 4x4 olmaya çalışıcam :D

8. Duranettin ERAYDIN

Dişi kuş erkeğin bir kanadındaki tüm uzun tüyleri koparmıştı uçamıyordu.
    Evde kendim için eczaneden biotin almıştım her gün suyuna yarım kapsül karıştırdım kısa zamanda tüyleri çıktığı gibi iki kuşunda tüyleri düzeldi renkleri parladı.Tekrar almayı düşünüyorum.
    Nature's Bounty Biotin 5000 Mcg 60Kapsl

9. Buğra

Buğra Guest

çok teşekkürler :) bu popodaki normal açıklık degil dyorsanız pazartesı alym eczaneden ilacı 1 hafta vitaminı kesip sizn dedgnızı koyucam

10. Duranettin ERAYDIN

normal gözüküyor ama daha güzel tüyler için ben böyle yaptım.

11. Buğra

Buğra Guest

12. Duranettin ERAYDIN

Ayrıca vitakraft yemde karıştır yemine çok faydalı.

Sayfayı Paylaş