petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

popoda dışkısı kalıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

dişi 1 yaşında çek yeni aldığım kuşumun poposunda dışkı kalıyor kuşçuya götürdüm herhangi bir sağlık sorunu yok poposunun yakınındaki tüyleri kopartırsan sorun olmaz demişti.ben hiç kalmamasını istiyorum bir haslağımı var ve çözüm için ne önerirsiniz ??????

2. musa351

musa351 Guest

ishal olmuş olabilir yemesinde içmesinde sorun varmı ve duruşu

3. Ufuk ALTUN

yok normal bir kuş kadar yiyor ve duruşundada bir sorun yok

4. musa351

musa351 Guest

o zaman ıslak mendillen almaya calış hafif ıslat

5. Ufuk ALTUN

alıyımda bunun bir çözümü yokmu ?

6. Buğra

Buğra Guest

İshalse war ama gerisini bilmem ishalse 1 hafta vitaform kullan

7. musa351

musa351 Guest

yok diye biliyorum

8. Ufuk ALTUN

ishalse vitaform kullanıcam peki değilse başka hangi hastalık olabilir ? ve vitaformu nasul kullanıcam ölçüsü nedir ?

9. Buğra

Buğra Guest

Çok özür dilerim unuttum size yazdığımızda bakmamıştım :D ishalse vitaformu yarım suluğu 3-4 prinç tanesi kadar atın oraletrengini aldıysa tamamdır;). Ancak ishal değilse anlamam ne olduğunu

10. Ufuk ALTUN

tamam teşekkürler

Sayfayı Paylaş