petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Popoda Pislik Birikiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve butik tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar.

Namı değer kaşıngan ve uyuluk muhabbet kuşu Butik'in satın aldığımdan beri (2 aydır) poposunda pislik birikiyor.

Çözüm için biraz poposunu temizledim. Temizlerken popo çevresi biraz tüyler de döküldü. Amma velakin geçmedi.

Daha sonra yine popoyu temizleyip zeytinyağı ile sildim. Sonuç nafile.

Bugün kuşçudan HIPRADOXI-S isimli ilaç aldım. Bakalım yine olacak mı?

NOT: Bugün Şirin'i satın alırken ilk baktığım şey poposunda pislik olup olmaması idi.

2. kaansam

kaansam Guest

zamanla geçer bence çok kötü değilse çokda elleme kuşu. Bendeki dişide öyleydi zamanla geçti çünki kuşlar satın alınmadan önce baya hırpalanmış oluyorlar ve kendilerini toplamaları hemen olmuyor...

3. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    ishal olmuş kuşunuz sanırım.sitemizde tedavi yöntemleri mevcut incelerseniz düzelme şansı var.

4. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler, biraz daha bekleyeceğim. Şuan zaten muhabbet kuşumun cinsiyetinin muhtemelen dişi olduğunu öğrendim. Hayvanın yüzüne bakamıyorum ya :D

5. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    resim atrsan bakarız cinsiyetine

Sayfayı Paylaş