petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Poposuna yapismis diski

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanYildiz tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. FurkanYildiz

FurkanYildiz New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun poposuna diski yapismis almaya calistim ama kurumus kati kaka ne yapayim o varken kakasini yapamiyor :/

2. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    ayni durumu dün yasadim ben de. veterinere goturdum ve cimbiz yardimiyla diskilari temizledi, kendine guveniyorsan sen de yapabilirsin. şayet cok kati degilse ilik su ve pamukla temizlemeyi deneyebilirsin.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Islak bezle, kağıt havlu ile ıslat, 1 dakika sonra yeniden ıslat ve al yerinden gelecektir rahat rahat..

4. FurkanYildiz

FurkanYildiz New Member

Beğenileri:
    0
    Peki tesekkurler deneyeyeyim sorun olursa yazarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:18 -->-> Daha önceki mesaj 09:56 --

Levent abi kusun kanatlari kuyrugunun altinda duruyor bazen neden oyle oluyor acaba bide ben bunu elime alistirabilirmiyim biraz buyuk ama olsun :) gnede sormak istedim.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hasta ve yorgun hissettiklerinde, yumurta varsa kuşlar kanatlarını salarlar aşağıya.
    Gerekli ilgi ve ve sevgi ile tüm kuşları alıştırmak mümkün tabi.

6. FurkanYildiz

FurkanYildiz New Member

Beğenileri:
    0
    Peki abi alistirmaya calisayim

Sayfayı Paylaş