petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

popoya yapışan dışkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

yeni aldığım 1 yaşındaki kuşumun poposuna dışkısı yapışıyor ne yapmam gerekir çözümü nedir

2. Sevgül DEMİR

Bendede öyle bir durum olmuştu ılık suyla temizleyip suyuna vitamin ekledim yumurta mamasıyla birlikte beslemeye devam ettim 1 haftada düzeldi.

3. Akif GÜZEN

Aynı sorun benim aldığım yeni kuşumda da vardı. Siz kuşunuzu ne zaman aldınız ve cinsiyeti nedir? İlk durumu araştırırken özellikle dişi kuşlarda yeni bir ortama geldiğinde bu tür sorunların yaşanabileceği söyleniyor ki sanırım bendeki sorun da bu nedenden kaynaklanıyodu.

Şuan öyle bir sıkıntımız yok. Yapışsa dahi kendi temizleyebiliyor. Fakat bir kere ben ıslak nemli havlu kağıtla temizlemiştim poposunu.

Sayfayı Paylaş