Karadeniz Pet

Portmanto'dan Üretim Seti Yapımı

Merhaba Fatih Bey, elinizde resim ve ölçü bilgileri varsa çizimini yapıp size gönderebilirim, yardımcı olmak adına.

Aslında foruma çok proje var bende onlara bakarak kendim veya bir mobilyacı ya yaptırmayı düşünüyorum. Çizim için ayrıca teşekkür ederim. Size şöyle söyleyeyim çizim için.

45 * 20 * 45 bu genişlik.
39 veya 40 cm genişlik her bir katın genişliği. 3 kat olacak bu şekilde katların en altı tam boy salma olacak. arada 20 cm bolme olmayacak.

salmanın altında da iki kapaklı dolap olacak. ortadan bölmeli 2 şer raflı.sağ ve sola açılan kapakları :) üst tarafta bulunan bölmeler için daha sonra kapaklı şekilde sineklik teli yapmayı da düşünüyorum buda forumdan bir hocamızdan alıntı :)

şimdilik bunlar.

Aslında foruma çok proje var bende onlara bakarak kendim veya bir mobilyacı ya yaptırmayı düşünüyorum. Çizim için ayrıca teşekkür ederim. Size şöyle söyleyeyim çizim için.

45 * 20 * 45 bu genişlik.
39 veya 40 cm genişlik her bir katın genişliği. 3 kat olacak bu şekilde katların en altı tam boy salma olacak. arada 20 cm bolme olmayacak.

salmanın altında da iki kapaklı dolap olacak. ortadan bölmeli 2 şer raflı.sağ ve sola açılan kapakları :) üst tarafta bulunan bölmeler için daha sonra kapaklı şekilde sineklik teli yapmayı da düşünüyorum buda forumdan bir hocamızdan alıntı :)

şimdilik bunlar.

Merhaba Fatih Bey,

kusura bakmayın geç dönüşüm için ölçüleri tam anlayamadım 45*20*45 bir bölmenin ölçüleri midir? 39-40 cm nerenin ölçüsüdür, hem 3 kat, hem salma hem de kapaklı dolap biraz yüksek olur muhtemelen tavan boyuna yükselir benim gibi dolabı iptal edip salma yapabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

Merhaba arkadaşlar son durum aşağıdaki resimdeki haldedir, malesef aradığım tel ve çıtaları bulamadım bu sebeple proje çizim ile farklı ilerlemektedir, en alt kapakları çıkarttım ve yavrular için salma yaptım ölçüler 70 * 45 * 55 Cm yani 173 Litre yeterlidir umarım, en üste jumbolar için 70 * 50 * 45, diğer iki kat ise 70 * 40* 45 ölçülerde yerli çiftleri koyacağım, duruma göre katları ikiye bölebilirim kararsızım.

332620141009_075117.jpg

Hocam ilginiz için teşekkürler. Ben eski sunarlar ile iki gözlü salma ve 4 gözlü olarak çift hane yapıyorum. Yıllıklarında hazır alicam. Bende duramadım kendi emeğimiz ile yapmaya başladım. Eğer ki olursa ihtiyacım yazarım tekrardan teşekkürler,

Bu arada çalışmanız güzel olacak gibi resim net değil ama.

Büyük boy resim atamadım upload sitelerine giriş yapamıyorum firmamızda filtre var :)