Karadeniz Pet

pratik suluk

biz kusları iyi sartlarda besliyoruz anavatanlarında değil bu kuslar kafesi acıp özgür bıraksan kus 5 dakika yasar ama biz taze yemini suyunu veriyoruz sevgimizi paylasıyoruz onlarla heleki petshop gibi kötü kosullarda bakılan yerlerden alınan kuslar bence cok sanslılar sıcak bir evde yuva buluyorlar

Azcıkta ukalayız maşallah.saol normal suluk kullanmaya devam etmemiz icin uyardınız.nekadar müteşekkiriz size.harbi barut gibisiniz.kaliteli üreticiler kullanmaz onu merdiven altı üreticilerdir onlar.birde kusa deger verdigi icin degilde.gözündeki dolar ışareti icin üretenlerdir o gördükleriniz.onlar icin kusun zorlanması umurlarinda olmaz para gelsin yeter.

Azcıkta ukalayız maşallah.saol normal suluk kullanmaya devam etmemiz icin uyardınız.nekadar müteşekkiriz size.harbi barut gibisiniz.kaliteli üreticiler kullanmaz onu merdiven altı üreticilerdir onlar.birde kusa deger verdigi icin degilde.gözündeki dolar ışareti icin üretenlerdir o gördükleriniz.onlar icin kusun zorlanması umurlarinda olmaz para gelsin yeter.

O sizin ukalalığınız:)siz her şeyişeyde iyi biliyorsunuz.işkence yapmak çok ağır bir itam bence siz önce uslubunuza dikkat edin ister kullanın ister kullanmayın..benim durumumda olan insanlar illaki vardır onlara yardımcı olabileceksem ne mutlu bana..ayrıca benim vicdanım rahat hesabını ben Allaha veririm sen ve senin gibilere değil:)

Kimse yok senin gjbi vallaha burda.o baska formlardadir karıstırdin galiba.ukala

O sizin ukalalığınız:)siz her şeyişeyde iyi biliyorsunuz.işkence yapmak çok ağır bir itam bence siz önce uslubunuza dikkat edin ister kullanın ister kullanmayın..benim durumumda olan insanlar illaki vardır onlara yardımcı olabileceksem ne mutlu bana..ayrıca benim vicdanım rahat hesabını ben Allaha veririm sen ve senin gibilere değil:)

bence ayip ediyorsun

Yok işkence yok bilmem ne demişsiniz ben üreticilerin kullandıklarını duymuştum bilyeye en ufak temasta damla su geliyor zaten 2.si ufacık kuşlar zaten sanki damacana su içiyorlar yok kana su içecek yok bilmem ne:)) bizim Türk milleti kadar olayı abartan yok 3. sü keyfimizden böyle beslemiyoruz bazen 2 hafta eve uğrayamadığım zaman oluyor bana kolaylık sağlıyor. siz normal suluk kullanmaya devam edebilirsiniz ben kolaylık olacağını düşünüp paylaşmak istedim o kadar.. :))yuvalığın önünde ki mavilik orda bişey yok resmi biraz renklendireyim derken öyle çıkmış.

Cevaplarımızı beğenmiyorsan konunu iptal et bir dahada konu açma buradaki insanlar birbirlerine son derece saygılıdır.

bence ayip ediyorsun

bence bana ayıp ediliyor bende ayıpla karşılık veriyorum durum bu oldu siz gözünüz gibi baktığınız bir şeye bilinip bilinmeden işkence ediyorsun denilince insan üzülüyor:((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Cevaplarımızı beğenmiyorsan konunu iptal et bir dahada konu açma buradaki insanlar birbirlerine son derece saygılıdır.

ben tartışmaya açık bi insanım saygı çerçevesinde sabahlara kadar tartışabiliriz ama bilip bilmeden ben kimseye ön yargıyla yaklaşarak işkenceci yada ukala demedim ama sizde bana işkenceci yada ukala dendiğini görmezden geliyorsunuz saygısızlık yapan ben değilim.

bence bana ayıp ediliyor bende ayıpla karşılık veriyorum durum bu oldu siz gözünüz gibi baktığınız bir şeye bilinip bilinmeden işkence ediyorsun denilince insan üzülüyor:((

siz bir konu açmışsınız herkez de elinden geldiğince size yardimci olmaya calisiyor ama siz çok ters cevaplar veriyorsunuz insanlara "Ben yaptim oldu misali." Burda kimse size işkence çektiriyorsunuz kuşlara demedi ordan kuşların su içmesi işkence gibi dedi bende dahil olmak üzere (çok zor anlamında kullanılmıştır) diyorsunki ben 2 hafta bazen eve uğramiyorum bence suluğundan önce 2 hafta kuşlar kimseyi görmüyor bunlar sosyal canlılardır. Yazarken mimikler kullanılmadığı için dan dun yazılınca sanki karşındakine bağırıyormuşsun gibi oluyor bence bir daha başa dön ve arkadaşlara cevaplarını bi oku daha iyi anlarsınız. Kimse seni üzmek istemez burda çünkü kimse birbirini bire bir tanimiyor bile sadece sana yardimci olmak istiyor arkadaşlar... Sağlıkla büyütmeni dilerim kuşlarını. Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Size ukala diyen bayan kötü bir anlamda söylemediğine eminim farzedelim ki öyle yanlış yaptı. Siz bir bayana sensin ukala senin gibilerin vereceği akla ihtiyacım yok der gibi konuşuyorsun Nilgün hanım buranın emektarlarından ben üye olduğumdan beri herkese yardımcı olmaya çalıştığını gördüm. Bir konu açmışsın insanlarda yorum yapıyor. Yorumlara açık değilsen onu söyle sabaha kadar da kimse seninle bu şekilde zevk alarak tartışmaz. Kana kana su içmeleri taraftarı benim benim kuşlarım kana kana içiyorlar. Ben bunu söylüyorum senin bana dediğine bak. Senin yorumuna ihtiyacım ve senin gibilere ihtiyacım yok mu demeliydim. Hatanı anlaman ve Nilgün hanımdan özür dilemen dileğiyle ...

siz bir konu açmışsınız herkez de elinden geldiğince size yardimci olmaya calisiyor ama siz çok ters cevaplar veriyorsunuz insanlara "Ben yaptim oldu misali." Burda kimse size işkence çektiriyorsunuz kuşlara demedi ordan kuşların su içmesi işkence gibi dedi bende dahil olmak üzere (çok zor anlamında kullanılmıştır) diyorsunki ben 2 hafta bazen eve uğramiyorum bence suluğundan önce 2 hafta kuşlar kimseyi görmüyor bunlar sosyal canlılar yazarken mimikler kullanılmadığı için dan dun yazılınca sanki karşındakine bağırıyormuşsun gibi oluyor bence bir daha başa dön ve arkadaşlara cevaplarını bi oku daha iyi anlarsınız. Kimse seni üzmek istemez burda çünkü kimse birbirini bire bir tanimiyor bile sadece sana yardimci olmak istiyor arkadaşlar... Sağlıkla büyütmeni dilerim kuşlarını. Saygılar...

teşekkürler
ama yorumların içinde suları hergün değiştiremeyeceksem , kuşları beslememem gerektiği bile söyleyen arkadaş çıkmış, gelde sinir olma üstüste böyle yorumlar gelince insan sinirleniyor üstüne birde hakarete varan şeyler söylenince.. iyi günler dilerim..

haklısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

teşekkürler
ama yorumların içinde suları hergün değiştiremeyeceksem , kuşları beslememem gerektiği bile söyleyen arkadaş çıkmış, gelde sinir olma üstüste böyle yorumlar gelince insan sinirleniyor üstüne birde hakarete varan şeyler söylenince.. iyi günler dilerim..

bence çok haklılar bu bir sevgi işidir sen çocuklarına yemek vermesen ve azı dar bir bardakta su içirsen bir su için uğraşsalar yada sana yapsalar sevmiyorsan yazmıcaksın bir de saygı en önemli şeydir bu forumda

haklısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

bence çok haklılar bu bir sevgi işidir sen çocuklarına yemek vermesen ve azı dar bir bardakta su içirsen bir su için uğraşsalar yada sana yapsalar sevmiyorsan yazmıcaksın bir de saygı en önemli şeydir bu forumda

ben kullanacağım benim için faydalı 1 hafta suluğu değiştiremediğim zamanlar oluyor diyorum siz anlamak istemiyorsunuz , suluktan dolayı hasta olup ölseler daha mı iyi??

1 ay boyunca yarım litrelik şişede kalan suyu içeceğinizi sanmıyorum. Her halukârda 2günde bir su değişimi yapılmalı.

Size ukala diyen bayan kötü bir anlamda söylemediğine eminim farzedelim ki öyle yanlış yaptı. Siz bir bayana sensin ukala senin gibilerin vereceği akla ihtiyacım yok der gibi konuşuyorsun Nilgün hanım buranın emektarlarından ben üye olduğumdan beri herkese yardımcı olmaya çalıştığını gördüm. Bir konu açmışsın insanlarda yorum yapıyor. Yorumlara açık değilsen onu söyle sabaha kadar da kimse seninle bu şekilde zevk alarak tartışmaz. Kana kana su içmeleri taraftarı benim benim kuşlarım kana kana içiyorlar. Ben bunu söylüyorum senin bana dediğine bak. Senin yorumuna ihtiyacım ve senin gibilere ihtiyacım yok mu demeliydim. Hatanı anlaman ve Nilgün hanımdan özür dilemen dileğiyle ...

Allah razi olsun kardesim sinan.gercekten çemkirerek yazmamistim ama arkadas cok fevri davrandı .
Buraya birsey paylasiyorsa bir insan elestirilere acik olacak aksi halde burda hicbirsey paylasamazki.yada kimse yoeum yapmaz elestiri kabul etmeyen birine.