Karadeniz Pet

Problem nedir

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
Dışkısı 2 gündür böyle yapışıp kalıyor problem nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
rul9r.jpg

rulcw.jpg

Bu kuşun neyi var tam ögrenemicem galiba bitkin durmuyor ama :)

İshal olmuş kuşun. Avidiare kullanabilirsin. Kafese haşlanmış patates koy. Ayrıca poposunda dışkıyı nazikçe temizle, bakteri üretmesin.

offff konuyla alakası yok ama şu kuşların resmini görünce duramıyorum biri omzumda duruyor şuan kollarım karıncalandı tutamıyorum kendimi yakalayıp şapur şupur öpesim var :((

offff konuyla alakası yok ama şu kuşların resmini görünce duramıyorum biri omzumda duruyor şuan kollarım karıncalandı tutamıyorum kendimi yakalayıp şapur şupur öpesim var :((

Bende bende bende! Hele dişi kuşum. Bir de Hollanda-İngiliz kırığı görsen tombul mu tombul... Isırıp, öpesim, mıncıklayasım geliyor. Nasıl güzel şeyler bunlar ya?

Kuşum daha yeni dün kafasını kaşıttı çok sevimli oluyolar maşallah :)

evet çok sevimli MAŞAALLAH bide esnemesi yok mu ağzını acıp şöyle kendini sevdiren bi kuş yokki sarılıp şapur supur öpüp bitiriyim nazlılar hep :) ben yatağın üstüne zararsız ne bulursam yatağın üzerine yayıyorum kuşuda yatağakoyuyorum oynuyor koyduklarımla sanada öneririm :)

Denicem benimkide kagıtla oynamayı seviyo elimdeki kagıdı ben çektikçe takip ediyo peşinden yakalıyo :)

evet çok sevimli MAŞAALLAH bide esnemesi yok mu ağzını acıp şöyle kendini sevdiren bi kuş yokki sarılıp şapur supur öpüp bitiriyim nazlılar hep :) ben yatağın üstüne zararsız ne bulursam yatağın üzerine yayıyorum kuşuda yatağakoyuyorum oynuyor koyduklarımla sanada öneririm :)

Benim dişim kocasına, evine çok bağlı çok. Hemen erkeğin yanına konuveriyor. Çok sevdirmiyor. Ama böyle kafasına yana çevirip bakıyorlar ya ben bitiyorum ya. :) hele o banyo yapmaları. Yok böyle güzellik. Huzur resmen.

Benim dişim kocasına, evine çok bağlı çok. Hemen erkeğin yanına konuveriyor. Çok sevdirmiyor. Ama böyle kafasına yana çevirip bakıyorlar ya ben bitiyorum ya. :) hele o banyo yapmaları. Yok böyle güzellik. Huzur resmen.

MAŞAALLAH en kısa zamanda yavrularınızı alırsınız İNŞAALLAH yavrular olunca artık evde şeker kullanmaya gerek kalmaz onlar ihtiyacı karşılarda artar bile :))

Kuşun o kısmını ıslak mendil yardımıyla silin sürekli..O şekilde kalmasın..mama ve yeşillik kesinlikle vermeyin düzelene kadar..

Geri