petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Problem olur mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Öztürk tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Saygı değer arkadaşlar size bir sorum olacak 2 gün önce Jumbo kırığı yavrum oldu ve şimdiden aramız çok iyi elime gelmeye elimden korkmamaya bana alışmaya başladı ama öğretmen olduğum için sabah 9 da gidip akşam 6 da geliyorum eve sadece akşam 2-3 saat ilgilenicem sizce problem olur mu bana alışmasında bir sıkıntı olur mu ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Problem olacağını sanmıyorum ama eğitimin zamanı uzayabilir bu şekilde.Ne kadar çok ilgi o kadar çok sadakat ve itaat.

3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    50
    Sabah çıkmadan bi 15-20 dakka ilgilen akşam yatmadan önce bi 15 dakka ilgilen 1 aya kalmaz alışır. Ama konuşması biraz sıkıntı jumbo kırıklarında peşin soylim

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun, güle güle besleyin.
    Toplu bir çıngırak yakın kafese gündüz oynar en azından..

Sayfayı Paylaş