Karadeniz Pet

Profesyonel değil tam profesyonel

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
Tam anlamıyla TAM profesyonel folluğu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.Ölçüler boy 26 en 20 derinlik 28 .Kafeslere yandan ve videoda olduğu gibi önden asılabilme imkanı bulunmakta.Piyasada ciddi meblağlara ve bukadar donanımı olmayan yuvalıkları elde etmek mümkün.Amacımız bu yuvalıkları kimsenin hayallerinde bulundurmasını değil eldeedebilmesini ve gönül rahatlığıyla kullabilmesini sağlamak.Amacımız tam profesyonel yuvalıklarımızı kimsenin cebini yakmadan tüm kuş camiasına kazandırabilmek.Detaylı bilgi için msj yolu yada 0545 887 94 97 numaradan ulaşabilirsiniz.
Ürünün tanıtım videosu için aşağıdaki linki tıklayınız...
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009497763275

• Beğen
Tepkiler: uba
Bereketli satışlar olsun. Fiyat nedir acaba? Başka ölçülerde de yapıyor musunuz?
teşekkür ederim levent abi kullandığım 3 tip malzeme var.farklı ölçülerdede yapabiliyoruz.kullanılan malzeme cinsi ve ölçüye göre fiyatlar farklılık gösteriyor.

teşekkür ederim levent abi kullandığım 3 tip malzeme var.farklı ölçülerdede yapabiliyoruz.kullanılan malzeme cinsi ve ölçüye göre fiyatlar farklılık gösteriyor.

Ben BST folluğunu tercih ediyorum. 4-5 tane yuvalık alacam kısmetse önümüzdeki 1 ay içerisinde. Fiyatın ne olur?
Aklımda MDFden yapmak vardı.

Ben BST folluğunu tercih ediyorum. 4-5 tane yuvalık alacam kısmetse önümüzdeki 1 ay içerisinde. Fiyatın ne olur?
Aklımda MDFden yapmak vardı.
showlar,minyatür yada kırıklar için bst folluk tercih edilsede birçok üreticiden aldığım olumsuz yuvalık boylarını arttırdık.bst follugu bu sisteme uygularız fakat yuvalıgın boyu aynı ölçüde kalırsa eğer levent abi kapağı sökme ıhtimalin ve kapagın tam olarak içeriye girme ihtimali olmaz.bu ölçülerde tek yüz 5mm mdf 40 8mm çift yüz mdflam 50 6 mm akrilik boya (arabalarda kullanılan boya) videodaki yuvalıgın aynısı 60 tl

Hayırlı satışlar olsun. Yuvalık 10 numara olmuş. Eline sağlık [MENTION=8970]Berkay ERDİNC[/MENTION]

Elinize emeğinize sağlık. En azından bir fiyat aralığı verilirse alıcı olan arkadaşlar için faydalı olur.

Berkay eline emeğine sağlık. Gayet güzel ve kullanışlı olmuş. Hayırlı satışlar olsun.

Cok başarılı bir Yuvalik olmuş, her şey düşünülmüş.

Hayırlı müşteriler olsun ..

videoda gösterilen yuvalığın fiyatı nedir aynı mazemeler ebat aynı hiç bir değişiklik olmadan

fiyat yazsa istanbul'dakiler Levent abi önderliğinde bir koalisyon yapar toptan alırdı belki. bende henüz çift kuş yok ama ben de alırdım belki bir iki tane : )

Arkadaşlar fiyat yazmıştım yaptığım yorumlarda zaten.videodaki yuvalık 6 mm mdf üzerine akrilik boya(araba boyası) uygulayarak elde edildi.fiyat 60 tl.8mm mdflamdan yapacagımız yuvalıklar 50 tl.5mm tek yüz mdfden uygulayacagımız yuvalıklar 40 tl.

Geri