petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

profesyonel fotoğraf makinesi almak istiyorum yardım ederseniz...

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar ben profesyonel fotoğraf makinesi almayi düşüyorum nikon ve canonun iyi marka oldugunu biliyorum amatör çekimler için almayi düşüyorum 750tl ve en fazla 1.200 tl verebilirim. bana önere bileceğiniz bir profesyonel fotoğraf makinesi var mı...

2. semjh

semjh Guest

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

şarji pillimi mu yoksa batarlalimi bende samsung dijital foto makinasi vardi onu öyle yapiyordum orjinal pili ile bitince sarja koydum pili gidiyordu baya bu profyonel makinalarda da öyle mi yapimm

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kesinlikle nikon almalısın bende de var ve çok memnunum..neden nikon almalısın diye sorarsan canon fotoğrafları mat olarak gösteriyor renk konusunda falan..nikon ise tam tersi daha canlı gösteriyor..

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bende nikon düşüyorum biraz araştirma yaptim savaş muhabirleri falan da nikon kulaniyormuş ve nikonun menusu daha kolaymiş sende kaç mega piksel abla

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    baya gidiyor aslında kullanmana da bağlı diyebilirim..mesela açıksa fotoğraf makinan öyle geziceksen ben derim ki kapat çünkü şarjı bitmemesi için..hemen bitmiyor ama oldu ya gezdin unuttun açık tam güzel bir kare yakalıycaksın hooop şarjın bitmek üzere..o yüzden kapalı vaziyette gez derim..

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    nikon d3100 amatörler için başlangıç seviyesindeki bir kameradır. Ben de bu kamerayla fotoğrafçılığa başlamıştım. Öneririm.

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

açik unutmam o tür şeylerde baya iyimdir. boş yere bişeyi çaliştirmayi sevem ve zaten yanımda yedek bil illa olur... en falza bir gunde 500 foto çektiğim oluyor

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben 2008 de almıştım hatırlamıyorum ablam bakmam gerek üşeniyorum şuanda öbür odaya gitmeye ama bakınca yazarım buraya..savaş muhabirleri fotoğrafçılar özellikle stüdyoda çekilen fotoğraflar falanda iyidir..

10. semjh

semjh Guest

mantık aynı batarya var bunda da aynı şekilde şarj edebiliyorsun.

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet biz stdyo çekimi veya mankenlerin fotosunu çekmicem normal doğa fotolari düğünlerde falan foto çekemeyi severim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

tşkler dostum

12. Burak Boyacı

nikon d3100 bende bunu kullanıyorum.

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

gece çekimleri falan nasıl dostum iyimi ...

14. Mana

Mana Guest

tavsiyem Canon'dur çünkü eğer netten de bakarsan top 1 o dünyanın en iyi fotoğraf makinesi olarak. 2. si Nikon. Ben Canon EOS 70D kullanıyorum ve çok memnunum üstelik dokunmatik ekran hem flashta hem wifi de yapılandırma vs özelliklerine bakarsan göreceksin. Bazı resimlerim bu makineyle çekildi ve instagramda var bakabilirsin imzamdaki linke tıklayarak.

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Türkiye canon lar cok pahali. nikon biraz daha uygun benım için.

16. Mana

Mana Guest

canonun kendi mağazasından alın o zaman çok fazla bir fark olmaz sanırım

17. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bilgiler için tşkler mana hanım...

18. OzanEsmrsy

Valla Pek Bilgim Yok Ama
    Telefon Markalı Olanlardan Alma Canon Veya Nikon Olsun ..

19. Mana

Mana Guest

önemli değil yeni makinanızla güzel mubişlerinizin fotoğraflarını bekliyoruz :)

20. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

makinayi alayim ilk gün onlarin fotosunu çekicem zaten.

Sayfayı Paylaş