Karadeniz Pet

Profesyonel yuvalık alacağım öneri?

Ömer

Yeni Üye
6 tane yuvalık sipariş edeceğim
Yuvalık+Folluk hangi siteden almalıyım ?
Kargo ücretsiz nerden alabilirim
İyi olsun bir kere alacam sonuçta

antalya kafes murat abide secenek çok kompakt,kompozit,ahşap ve dekotadan istediğiniz ürünü secebılırsınız.ismimi söylerseniz yardımcı olacaktır.
bu lınkten ulaşabılırsınız
https://www.facebook.com/mmuratbaysal?fref=ts

pahalı tabi kide 30 tlye folluk mu olur

Pahalı 30 tl ben resimdekini mersin de petshoptan 10 tl ye aldım

IMG_0884.JPG
IMG_0882.JPG
IMG_0883.JPG

Teşekkürler ismini duymuştum ama hiç gitmedim müsait bir Zaman'da uğrarım

Teşekkürler ismini duymuştum ama hiç gitmedim müsait bir Zaman'da uğrarım
Ahmet abi selamımı söylerseniz yardımcı olacaktır isterseniz numarasını özelden verebilirim sorup gidersiniz elinde var mı bilmiyorum ben 1 ay önce almıştım

Ahmet abi selamımı söylerseniz yardımcı olacaktır isterseniz numarasını özelden verebilirim sorup gidersiniz elinde var mı bilmiyorum ben 1 ay önce almıştım
Ben toplu alacam 25 adet verirseniz iyi olur Yusuf bey

Özelden yolladım

Hocam 40 tl fiyat çekti kafes fiyatına yuvalık çok pahalı
kalıtelı olması gereken kafesten ziyade yuvalıktır.
profesyonel yuvalık aradıgınız için size tavsiyede bulundum.prof. denılınce akla ilk kompakt geliyor sonra kompozit 10 15 yada 20 tl ye alınan yuvalık malesef prof. sınıfına giremiyor.kusura bakmayın prof. diye başlık actıgınızdan dolayı o adresi verdim ve bana göre 40 tl ye elinize geçen yuvalığı ömür boyu kullanırsınız.gerektıgınde bulaşık mak. yada elle yıkayabılırsınız bu özellikler göz önunde bulundurunca 40 tl çok iyi rakam.
aradıgınızı tez zamanda bulmanız dılegıyle keyıflı hobiler

Istanbulda olsaydiniz yardimci olurdum cok uygun fiyattan. Pvcye gectigim icin plastik folluklu guzel yuvaliklar var elimde. Hic kullanilmamis. Aradiginizi bulursunuz insallah

benim tüm yuvalık siparişlerimi ve yem temizleme makinemi temin ettiğim arkadaşın sitesi buyrun inceleyin memnun kalacaksınız ürünlerden;
http://www.muhabbet-yuvasi.com/
benim kullandığım modeller; 431 ve 435'in beyaz mdf lam modelleridir

Çok teşekkür ederim arkadaşlar 8 tl ye papağan yuvaligi büyüklüğünde folluklu yuva aldım hepinize teşekkür ederim efendim

Geri