petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Profosyonel üreticiler yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alican Aydın tarafından 26 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar bu gun veterinere gittim muhabbet kusi hakkinda vitamin flan sordum bana ben sana bir karisim hazirlayim kuslara ver yumurtalar boş cikmaz daha iyi gelisir flan dedi ben biraz celiskide kaldim . Acaba aranizda veterinerin verdigi ilaclari kullanan arkadaslar varmi. Varsa ne kullaniyorsunuz. Bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim.

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Profesyonellere sormuşsunuz ama yinede düşüncemi paylaşayım.
    Karışımı yapacak kişinin muhabbet kuşlarından ne kadar anladığını ve karışımın içeriğini bilmeden yorum yapılması pek doğru olmaz bana göre.

3. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler yorumunuz icin birde nijer tohumu hakkinda soru sorucam bana boyle bir nijer tohumu verdi pet shop birine sordugumda kanarya icin bu dedi ben muhabbet kusi icin aldm acaba dogrumu almisim[​IMG]

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşları kızıştırmak için kullanılır nijer tohumu. Haftada 1 çay kaşığı yemliğe eklersin.

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Yem ve mamaya karıştırıp verebilirsiniz. Fazlası kuşun tüye girmesine sebep olur bilginiz olsun.

6. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Resimde paylastigim dogru nijer tohumu degilmi levent abi kanarya icin dedi biri o yizden sorayim dedim. Birde veterinerden ilac flan aliyomusun aliyorsan ismi nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Tesekkurler fatih bey yorumunuz icin.

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Muhabbet kuşuna da kanaryaya da verilir nijer tohumu.
    Veterinerden ilaç almadım hiç.

8. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler levent abi forumda en cok bilgilerine guvendigim kişilerden birisin.

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Dikkat et bazı veterinerler ilaçlarını deniyor forumda birinin başına gelmişti ya kuşu ölmüştü emin olmadan verme ha bu arada Nijer ve kenevir o afiyetle yesin

10. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim kürşat bey almaktan vazgeçtim riske girmicem.

11. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer veteriner bilinen iyi bir veterinerse denenebilir. Yok Yusuf Kürşat'ın dediği gibiyse deneme derim. Bu arada nijer kuşları kızıştırmaya yarar. Haftada 2 kez, 1'er çay kaşığı yemlerine karıştırabilirsin. Fazlası kuşları aşırı kızgınlaştırır ve tüye sokar.

Sayfayı Paylaş