Karadeniz Pet

Profosyonel üreticiler yardim

Alican Aydın

Meraklı Üye
Merhabalar bu gun veterinere gittim muhabbet kusi hakkinda vitamin flan sordum bana ben sana bir karisim hazirlayim kuslara ver yumurtalar boş cikmaz daha iyi gelisir flan dedi ben biraz celiskide kaldim . Acaba aranizda veterinerin verdigi ilaclari kullanan arkadaslar varmi. Varsa ne kullaniyorsunuz. Bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim.

Profesyonellere sormuşsunuz ama yinede düşüncemi paylaşayım.
Karışımı yapacak kişinin muhabbet kuşlarından ne kadar anladığını ve karışımın içeriğini bilmeden yorum yapılması pek doğru olmaz bana göre.

Tesekkurler yorumunuz icin birde nijer tohumu hakkinda soru sorucam bana boyle bir nijer tohumu verdi pet shop birine sordugumda kanarya icin bu dedi ben muhabbet kusi icin aldm acaba dogrumu almisim
007abaf2aee21e68960c80aec601e815.jpg

Tesekkurler yorumunuz icin birde nijer tohumu hakkinda soru sorucam bana boyle bir nijer tohumu verdi pet shop birine sordugumda kanarya icin bu dedi ben muhabbet kusi icin aldm acaba dogrumu almisim
007abaf2aee21e68960c80aec601e815.jpg

Yem ve mamaya karıştırıp verebilirsiniz. Fazlası kuşun tüye girmesine sebep olur bilginiz olsun.

Resimde paylastigim dogru nijer tohumu degilmi levent abi kanarya icin dedi biri o yizden sorayim dedim. Birde veterinerden ilac flan aliyomusun aliyorsan ismi nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Yem ve mamaya karıştırıp verebilirsiniz. Fazlası kuşun tüye girmesine sebep olur bilginiz olsun.
Tesekkurler fatih bey yorumunuz icin.

Dikkat et bazı veterinerler ilaçlarını deniyor forumda birinin başına gelmişti ya kuşu ölmüştü emin olmadan verme ha bu arada Nijer ve kenevir o afiyetle yesin

Eğer veteriner bilinen iyi bir veterinerse denenebilir. Yok Yusuf Kürşat'ın dediği gibiyse deneme derim. Bu arada nijer kuşları kızıştırmaya yarar. Haftada 2 kez, 1'er çay kaşığı yemlerine karıştırabilirsin. Fazlası kuşları aşırı kızgınlaştırır ve tüye sokar.

Geri