petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Psikopata Bağladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Canser Sağlam tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu 1 ay önce almıştım kuşu elime alıştırdım problemsiz yem yemeye başladı ama şimdi yemliğine yem koyunca yemleri dışarı atıyor elimden yem vermeyince deli gibi kanat cırpıyor elimden verince problem olmuyo ve yemliğin içine giriyo ne yapmalıyım

#1 Canser Sağlam, 5 Haziran 2014
    Son düzenleme: 5 Haziran 2014
  2. Deren Görkem YETİKER

aynı şey benim başıma geldi.. aldığım ilk gün dışarda elimde yem yedirmeye alıştırdım.. daha sonra hiçbir şekilde kafesinde yemedi.. bu huyu unutsun diye 1 gün boyunca yem vermedim elimden kafeste yesin diye inatla o da kafeste yemedi bayılacak gibi oldu..mecbur tekrardan yedirdim.. gidip kocaman bir kafes aldım biraz da büyüdü şimdi kendi kendine yiyebiliyor :D şu an 6 aylık.. daha 1 ay önce kendi yem yemeye başladı :)

3. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    [sıze="6"]alışmış kudurmuştan beterdir kardeşim boşuna dememişler :d [/sıze]

4. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0
    Çok çeşit hayvan besledim muhabbet kuşu aldım onunda huyu değişik çıktı :D yorumlar için teşekkürler

Sayfayı Paylaş