petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

PTT kargo ile kapıda ödeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Celalettin TOPAL tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Celalettin TOPAL

arkadaşlar ptt kargo ile kapıda ödemeli alış veriş yapmayı düşünüyorum daha önceden alış veriş yapmış olan varsa biraz bilgi verbilirmi

kapıda ürünü kontrol edebılme gibi bir ihtimalim felan varmı bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kapıda ödeme oluyor ama ürünü göstermiyorlar eğer açarsan onu geri iade yaptırmıyor

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    yukardakine katılıyorum

piyasaya sürüldümü sürülmedimi araştırmadım bilmiyorum ama

gönderen kişinin isteği doğrultusunda ürün kontrol ettiriliyor almadan önce sanırım

4. Celalettin TOPAL

izmirden kafes alıcamda kargoyla o yüzden araştırıyorum ptt kargoyla kapıda ödeme bana daha uygun

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    PTT ile kontorllü gönderirse ürünü açıp bakabilirsin sorun olmuyor bi çok defa göndermiştim öyle. Alan kişide ürünü inceliyor ve ödemesini yapıyor sorun olmaz yani , gönderen kişiye dersin kontorllü gönder diye oda gönderiri büyük ihtimal.

6. Celalettin TOPAL

malı benden başka birine verebılırlermı benım mı almam gerekır

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Sende başka kimseye vermezler kapıda ödemli oldugu için.

8. troublefriend

taşımada sıkıntı oluyor kafesiniz hasar görebilir daha iyi bir kargo yerine verebilirsiniz.

9. Celalettin TOPAL

ben almayı düşünüyorum kapıda ödeme benım açımdan daha ıyı adama nasıl guveneyım halıyle oda bana güvenmez o yüzden

Sayfayı Paylaş