Karadeniz Pet

PTT kargo ile kapıda ödeme

• Konbuyu başlatan Celalettin TOPAL
  • Başlangıç tarihi
C

Celalettin TOPAL

Guest
arkadaşlar ptt kargo ile kapıda ödemeli alış veriş yapmayı düşünüyorum daha önceden alış veriş yapmış olan varsa biraz bilgi verbilirmi

kapıda ürünü kontrol edebılme gibi bir ihtimalim felan varmı bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

kapıda ödeme oluyor ama ürünü göstermiyorlar eğer açarsan onu geri iade yaptırmıyor

yukardakine katılıyorum

piyasaya sürüldümü sürülmedimi araştırmadım bilmiyorum ama

gönderen kişinin isteği doğrultusunda ürün kontrol ettiriliyor almadan önce sanırım

izmirden kafes alıcamda kargoyla o yüzden araştırıyorum ptt kargoyla kapıda ödeme bana daha uygun

PTT ile kontorllü gönderirse ürünü açıp bakabilirsin sorun olmuyor bi çok defa göndermiştim öyle. Alan kişide ürünü inceliyor ve ödemesini yapıyor sorun olmaz yani , gönderen kişiye dersin kontorllü gönder diye oda gönderiri büyük ihtimal.

PTT ile kontorllü gönderirse ürünü açıp bakabilirsin sorun olmuyor bi çok defa göndermiştim öyle. Alan kişide ürünü inceliyor ve ödemesini yapıyor sorun olmaz yani , gönderen kişiye dersin kontorllü gönder diye oda gönderiri büyük ihtimal.

malı benden başka birine verebılırlermı benım mı almam gerekır

taşımada sıkıntı oluyor kafesiniz hasar görebilir daha iyi bir kargo yerine verebilirsiniz.

ben almayı düşünüyorum kapıda ödeme benım açımdan daha ıyı adama nasıl guveneyım halıyle oda bana güvenmez o yüzden