petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Puçimin gelişiminde yaşadığım sorunlar.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OSMANLI tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Abilerim kuşum 4-5 aylık ve garip hareketlerle afedersiniz elime hallenmeye başladı bu geçicimidir bu aralar çok azdı .
    Tüy değişimini hala tamamlayamadı ne zaman kaç aylıklen tamamen tüyleri düzelir .
    Ve konuşmaya çalışıyor ama biz kelimeler netleşecek derken herşey birbirine karıştı bütün sesleri alıyor puçi puçi cicikuş derken şimdi saçmalamaya başladı telefon gibi ötmeye bile çalışıyor bütün sesleri taklit edeyim derken herşey karıştı düzelirmi acaba .

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o durumu düzeltmek için hangi kelimeyi net söyleyemiyorsa onu tekrar edin sonra yoluna girer herşey elinize hallenecek yapacak bişi yok benim erkekte yapıyordu bi ara elime yem kusmuştu çok sinir olmuştum :D

3. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Gerçek tüyleri ne zaman çıkar yaklaşık 2 aya yakındır tüy döküyor parça parça .

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    asıl tüyleri çıkıyor dediğiniz gibi ne kadara tamamlanır bilemiyorum ama vitamin takviyesi yapmayı unutmayın

5. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Ok teşekkürler.

Sayfayı Paylaş