Karadeniz Pet

Pul Biber ?

• Konbuyu başlatan Tuan MAKSEL
  • Başlangıç tarihi
T

Tuan MAKSEL

Guest
Kuslari kizistirmak icin onde gelen besinlerden biri deniliyor .Siz ne düşünüyorsunuz?

Ciddi misin? Apışıp kaldım ben vermem. :D
Bikaç üretici yeme biraz karıştırığ verdiğini ve işe yaradığını söyleyip tavsiye ediyor bende emin degilim azönce mama yapıp bırazda karıştırıp verdım ama yemediler. Gerçi mamayıda yediremiyorum ya o ayrı :)

Bikaç üretici yeme biraz karıştırığ verdiğini ve işe yaradığını söyleyip tavsiye ediyor bende emin degilim azönce mama yapıp bırazda karıştırıp verdım ama yemediler. Gerçi mamayıda yediremiyorum ya o ayrı :)

Bence kesinlikle verme. O ne öyle lahmacun, adana kebap gibi. :D Nijer, bal dururken pul biber vermek garip.

Yok pul biber verilirmi ya.Sakın vermeyin.Ama suyu bir damla ozon suyu katabilirisiniz(ŞAKA):D

valla dostum bana havuç tan başka bişey önermediler çifleştirmek istiyorsan havuç marul koy sadece. vitimaninleri eksik olamamli dişinin. cunki yavurlarida beslicek. benım dişi kuş yeliş dişi yeşil tercih edersen daha iyi olur belgeselde izlemiştim digerlerine göre yeşil kuş daha dayanıklımış.

pul biber tuzlu olur kuslara dokunmasin?

benimkiler herşey yiyor çay dahi içiyorlar ama tık yok :)

En iyi kızıştırıcı havuçtur.Al sana doğal afrodizyak.

Acı birşey sonuçta ben önermem :)

Ben yarım çay kaşığı pul biber karıştırınca mamayı daha iyi yediklerini gözlemledim. Bizim kuşlar acıyı çekirdek gibi yiyip türkü çığıracaklar nerdeyse bol bol ötüşüyorlar :D
Pul biber soğuğa karşı direncini arttırdığı gibi eşlerin birbirine ilgisinide arttırıyor.
Tabi yinede her kuş acı sevmeyebilir denemek lazım.

Geri