petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

PVC Kafes Hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa TELSiZ tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa TELSiZ

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar aşağıdaki gibi bir pvc kafes almak istiyorum. :Kullanan arkadaşlarıma bir kaç sorum olacak.

1. Ev ortamında olacağı için dışarı pislik tüy vb çıkıyormu
    2. bunun aynısını nereden temin edebilirim .

2. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Kullanmadım ben fakat kullanışlı kafesler. Herşey derli toplu durur. Bst kafes var google'dan arama yaptığında bulursun. Tüm türkiye ye gönderim yapıyorlar. Fiyatlarıyla incelersin.

3. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafesler tabik kullanışlı ama yem vs dokülmesi yok gibi birşey diyebiliriz tabi kuslarınıza bağlı bir durum da bu ama tüy illaki dökülüyor. hele tuy dokumunde.

onun dışında şık bir durus ve rahat ve kolay temizlik vs. artıları var.

ankara içi ise pvc kafeste yardımcı oluruz.

4. harun cengizhan

Beğenileri:
    0
    pvc kafeste 4 bir yanı plastik olduğundan kuşlar rahat nefes alamazlar öncelikle bunu bilmenizi isterim ayrıca muhabbet kuşunda toz vardır her zaman pvc kafes kullanımında yanına gitiğiniz zaman kuşu kuş cırpınmasında bütün toz olduğu gibi süratınıza gelir ve bi zman sonra sizi rahatsız etmeye başlar eğer 2 çift için felan normal tekli kafes kullanmanızı tavsiye ederim bende hobi hane kurarken çok aşırı araştırdığım için bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim hayırlı olsun şimdiden..

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bende 4 katlı BST kafes var ve çok memnunum. Ayrıca 1 adette yine pvc salma var. Ondan da çok memnunum.

Sayfayı Paylaş