Karadeniz Pet

pvc kafes imalatımız yakında başlıyacaktır

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
arkadaşlar pvc kafes imalatına başlıyruz yakın zamanda fiyatlar piyasaya göre çok çok iyi olacak özel msj yada numaradan ulaşabilirsınız 0545 887 94 97

Çok güzel,fiyat uygun olursa 4 veya 5 katlı olanlardan alırım.Nakliye konusunu nasıl halledeceksiniz? [MENTION=8970]Berkay ERDİNC[/MENTION]

Ölçüleri belli mi 4 katlı 8 göz olandan bana 4-5 box lazım

Kargoyu katarsanız fiyat gine aynı olur piyasadaki fiyatlarla.

b4a68da4e6d1d550d1a0b55eb31703a9.jpg

Şöyle birşey istiyorum ben. Led ışıklı olacak.

Mobilden gönderildi.

Ölçüleri belli mi 4 katlı 8 göz olandan bana 4-5 box lazım
ölçüler size bağlı standartı biliysunz 46*36 tabi isteyene daha buyugü yada küçüğünü yapabiliriz

Standard show muhabbet için iyimidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Peki ben Mersin deyim de monte oluyor

5 katlı 10 gözlü kafesin boyutları ve fiyatını verebilirmisiniz

Kargoyu katarsanız fiyat gine aynı olur piyasadaki fiyatlarla.
isterseniz onuda ben ödeyeyim :) şaka bi yana kargodan başka bir yöntem yok eger varsa söyleyın bizde tüm kafes ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardımcı olalım izmir içinde olanlar sanslı olacak kargo fırmalarıyla görusup inşallah daha uygun bısey ayarlarım ama suan için yapacak baska bırseyım yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

Standard show muhabbet için iyimidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Peki ben Mersin deyim de monte oluyor
show için 50*36 yada 60*36 daha ıyı olur tabi ama bir cok üretıcı showlarıda standartlarda üretiyo
ürünleri kurmak cok kolay herseyı hazır sız sadece birlestırme vıdalarını sıkacaksınız bir tornavıda yardımı ıle

O zaman 60 36 en iyisi olur. yuvalık ve folluk lumu

b4a68da4e6d1d550d1a0b55eb31703a9.jpg

Şöyle birşey istiyorum ben. Led ışıklı olacak.

Mobilden gönderildi.
piyasada bu kafesin bir tek katı 80 90 lira civarı tam kesınde bisey soyleyemıyrm fakat 55 60 tl civarı cıkarta bılırız tek katını
fiyat calışmalarımızı en kısa zamanda eklıycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

5 katlı 10 gözlü kafesin boyutları ve fiyatını verebilirmisiniz
en kısa sürede fiyat listemizi sizlere sunucam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

O zaman 60 36 en iyisi olur. yuvalık ve folluk lumu
yuvalık ve plastık follukla beraberde yapabiriz yuvalıksızda sız nasıl ıstersenız oyle olur

4 katlı 8 gözlü 60*36 ölçüleri aşağı yukarı ne tutar yuvalik ve folluk da dahil

ec4c4bc400ff163dfd1c9c2f99f0ae05.jpg

Bunun gibi olacak fiyat 1 box için mi yoksa tek göz için mi veya resimdekinin aynısı ölçüde verdiğim gibi

ec4c4bc400ff163dfd1c9c2f99f0ae05.jpg

Bunun gibi olacak fiyat 1 box için mi yoksa tek göz için mi veya resimdekinin aynısı ölçüde verdiğim gibi
bunun tek katı 160 tl dogrumudur evet kat sayısı artınca kat fiyatıda dusmuş oluyo fakat herseye ragmen ben bunu 350 400 tl arası cıkarabılecegımı umut edıyrm dedıgım gıbı fıyatlar bayagı ıyı olacak tüm kafes ıhtıyacı olan arkadaslarımıza yardımcı olmaya calısagız

Fiyat bakmadım google gorselden indirdim Eğer dediğiniz gibi olursa 5-6 box almayı düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Mersin e inşallah kargo ücreti fazla tutmaz

Valla süper bişey olmuş bu bende uzun zamandır arıyordum ben 4 katlı arıyorum ortadan bölmeli her iki tarafta kendinden yuvalıklı 5. katı salma tek parça. Siz tam manada üretime başlayınca bir konu açın size öyle ulaşalım.

Fiyat bakmadım google gorselden indirdim Eğer dediğiniz gibi olursa 5-6 box almayı düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Mersin e inşallah kargo ücreti fazla tutmaz
kargo 70 civarı tutar ama o konuylada ılgılenıcem inşallah daha uygun bi kargo şirketıyle anlasırım kargo dert olmaktan cıkar

İnşallah kargo fiyat avantajı da iyi olur