petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pvc kafes mi çifthane mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yakup yıldırım tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. yakup yıldırım

ben tek kuş besliyorum, belki bir zaman sonra yanına eş alırım. Kafesi küçük ve daha büyük geniş birşey alayım diyorum. Tekli pvc kafes alsam nasıl olur yada çifthane mi alsam daha iyi olur.

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    İlk olarak çifthane ile başlamanızı tavsiye ederim .

3. yakup yıldırım

temizlik vs gibi sebeplerden dolayı pvc düşünüyorum aslında. pvc nin eksi yanı nedir. ben bir tepesinde tel olmadığı için birşeyler asılamaz diye düşündüm. birde ışık problem olur mu olmaz mı diye bir tereddüt ettim ama bilemiyorum

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Benim size önerim ilk çifthane ile başlayın bu işe , sonrasında kuşlarınız çoğaldıkça bu işi büyütmek istediğinizde pvc kafes alırsınız.

5. yakup yıldırım

ben bu işi büyütmeyi düşünmüyorum açıkçası. sadece temiz bir kafes olsun, geniş ferah olsun, kuşum rahat etsin yeter diyorum. çifthaneler daha ucuz lakin pvcler daha temiz. Eşim kuş tüyüne, tozuna pek gelemiyor. Bende kuşlardan vazgeçemiyorum. O yüzden pvc daha makul gözüküyor. İki kafeside yakından görüp inceleyip kararımı vereyim en iyisi

6. zemeskis

zemeskis Guest

Toz işi olmasın diyorsanız yem korumalı pvc kafes alın. Siz de rahat edin eşiniz de rahat etsin :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. yakup yıldırım

bende öyle düşünüyorum lakin pvc kafes resimlerinde gördüğüm hep içinde kuşlar hiç oyuncak yok, zaten asacak yerde göremedim, tüneklerde duran kuşlar da çok iç açıcı gelmedi. aslında o yüzden sordum. pvc kafes mi çifthane mi diye

8. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    pvc alacaksanız oyuncakalrı falan vida ile sabitleyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş