petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

PVC kafes sağlıklı mı? PVC mi tel mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Murat KARACAKAYA tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    PVC kafesler sağlık açısından uygun olur mu?
    Sanki kuşlar hapismiş gibi, üç tarafı PVC olunca, kuşlar açısından sorun olmuyor mu?
    Bir de yazın çok sıcak olmuyor mu PVC kafesler?
    Aynı ölçülerde fiyatları başabaş PVC ve tel kafes olsa hangisini tercih edersiniz?
    Özellikle PVC kafes kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum?

2. Yusuf ŞANLI

Pvc kafes fiyat acisindan pahali oldugu halde tercih edildigine gore telden daha iyi gorunuyor

3. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    İyi olduğu için mi tercih ediliyor, yem, tüy vs. daha az ortalık kirlendiği için mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

4. admire

admire New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında kendiniz de yazmışsınız, çevrenin kirlenmemesi açısından ve eğer Show Jumbo tarzı üreme yapacaksanız olabilir...

Ben kullanmıyorum ama bir dönem kullandım, içerisinde beslemiş olduğunuz kuşu sevesiniz dahi gelmiyor, 5 tarafı da kapalı sonuçta, hayvanın psikolojisinin de iyi olacağını sanmam.

Artıları temizlik, düzen ve üretimde daha başarılı olması...

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Tel kafes daha sağlıklı diye düşünüyorum ama temizlik düzen açısından pvc tercih ediliyor dediğiniz gibi.

6. admire

admire New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımıza sorabilsek kesinlikle pvc demezlerdi eminim ...

7. Samet Çağlar

Tel kafes on numara bence her tarafı açık hayvan istediğin yere bakıyor zaten meraklı lar :D

8. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence tel kafes daha uygun.Hem fiyat açısından hem de dediğiniz gibi yazın sıcak olmaz ayrıca etrafı daha iyi görebilecekleri için daha güzel olur diye düşünüyorum.

#8 Vedat ASLAN, 12 Nisan 2014
    Son düzenleme: 12 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş