Karadeniz Pet

PVC kafes (sipariş)

dante25

Paylaşımcı Üye
Merhaba

Benim gibi evinde kuş besleyip, ne kadar önlem alsakta etrafa yayılan tüy, yem sorunlarına engel olamayan arkadaşlar vardır heralde. Benim gibi düşünüp pvc kafes yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa fiyat araştırması yapalım ve çoklu sipariş verirsek normalden ucuza mal edeciğimizi tahmin ediyorum. Kafes nasıl olucak derseniz benim evde düşündüğüm çift gözlü, kendin yuvalıklı olması. Örnek pvc resimlerde yüklebiliriz. ben yaptırmak istiyorum diyen arkadaşlar var mı?

Serkan ERKAN abimiz de evinde PVC kafes kullanıyor ve çok şikayetçi :) Önüne tül çekebilme şansınız olmadığından tüy felan uçuşup duruyormuş.

bende mdf den var önüne uzatma cam yaptım tuy muy hıc bı sey cıkmıyor

Valla en iyisi çok katlı kafes şu telli olanlarından üste üste koymadan önce teker teker tül geçir onuda diğerinin üzerine koy bence. PVC olanların önünden hep yem ve tüy dökülüyor ondan dolayı bende sıcak bakmıyorum.

Bende tüyden şikayetciyim 2 çift kuşum var 1 taneside tek ona da eş almayı düşünüyorum ama tüy olayından beklemedeyim ben pvc kafes değilde eski tel tolaplar vardı o tarzda bi şey düşünüyorum.

dant onu bunu bırakta 4 de pc temizliği diye girdim komple odayı sildim süpürdüm şimdi çıktım

yarı sermaye sen yarı sermaye ben bi üretimhane açak panpa :G bu böyle olmayacak

dant onu bunu bırakta 4 de pc temizliği diye girdim komple odayı sildim süpürdüm şimdi çıktım

yarı sermaye sen yarı sermaye ben bi üretimhane açak panpa :G bu böyle olmayacak

panpa 2 saate bir oda cok uğraşmışsın :D aynen korkuyorum bir gün kuş hobisi yüzünden evdekiler ya kuşlar gider ya sen gidersin demelerinden

Tek başıma 2 saat iyi bile la pc kasasını komple söktüm temizledim güç kaynağına kadar

pc masası çek o tarafa altını temizle masayı temizle sonra bazaların altını temizle hep yem

kabuğu derler ya bekarlık sultanlık diye ben böyle sultanlığın tacına tükürüyüm, aha şimdi bulaşığı yıkadım neyse la ifşa etmiyim kendimi ne zaman açıyoz üretimhaneyi :G

sen ne zaman istersen o zaman açalım. bankadan kredi çekeriz. üretimhane kredisi altında :D

Tek başıma 2 saat iyi bile la pc kasasını komple söktüm temizledim güç kaynağına kadar

pc masası çek o tarafa altını temizle masayı temizle sonra bazaların altını temizle hep yem

kabuğu derler ya bekarlık sultanlık diye ben böyle sultanlığın tacına tükürüyüm, aha şimdi bulaşığı yıkadım neyse la ifşa etmiyim kendimi ne zaman açıyoz üretimhaneyi :G

baya maharetliymişsin.arada banada gel temizliğe :)

Kanka ek iş üretimhane düşünüyom valla ortak bulamıyom hepsi ağlıyor

yoksa ben o üretimhaneyi darphaneye çeviririm sağlam takımlarla yavrusunu sattığım takım yavruları yuvadan attığı gibi 2. kuluçkaya geçti öylemi dedim altına 2 tanede jumbo yumurtası sürdüm :G

herkes sen gibi kredi çekek diyo nakit olacak aga

varsa tesettürlü bayan kalemi ver defteri ver imzamı atayım zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vay arkadaş konuya pvc diye girdik, üretimhane açtık, temizlik yaptık şimdide izdivaça hazırlanıyoruz. Tesettürlü bayan aramaya başlıyorum :D