Karadeniz Pet

Pvc Kafes ve Yuvalık Satışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Köle

Paylaşımcı Üye
Pvc Kuş Kafesi ; Ankara İçi Pvc Kafes ihtiyacı olan arkadaşlara kafes konusunda uygun fiyatta yardımcı olurum. Kafesleri kendimiz yapmaktayız. Siz ölçü veya istediğiniz şekli söyleyin, biz ona göre fiyat verelim.

Pvc Yuvalık + Folluk ; Sıcak ve soğuk havaya dayanıklı büyük ve kuşlar için rahat, kaliteli işçilik ve uygun fiyat.

İmalatlarımız sipariş üzerine yapılacaktır onun haricinde hazır modellerimiz de olacaktır ama Piyasada bulunan en çok tercik edilen ölçülerde hazır modeller için çalışma yapılacaktır.

Pvc Kafes Fiyatı : Ölçüsüne ve kafesin şekline göre fiyat aralığı değişmektedir.

Pvc Yuvalık + Folluk Fiyatı ; 25 TL Adet Çoklu Alımlarda 20 TL

Pvc Yuvalık Konusu : http://www.muhabbetkusu.com.tr/malz...ik-plastik-folluk-dahil-39951.html#post396073

Pvc Kafes ve Yuvalık Satışı Kafes1.com Yakında....

Bir iki Resim Ekleyelim Kafeslerden. Kafeslerin Eksikleri Tamamlandıkça ve yeni kafesler eklendikçe resimler gelecek.

62,5 x 40 x 180 Yem Korumalık lı 4 Göz Pvc KUş Kafesi

FİYAT ; SATILDITL Kısa Bir Süreliğine.

20150603_181705ff542.jpg

20150603_181712.jpg

20150603_181729.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------

84,5 x 40 x 180 Yem Korumalık lı 3 Göz Altı Dolaplı Ordadan Bölmeli Pvc KUş Kafesi...

FİYAT ; SATILDITL Kısa Bir Süreliğine.

20150618_190108.jpg

20150618_190128.jpg

20150618_190136.jpg

20150618_190054.jpg

20150618_190100.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.Allah kolaylık versin.
Bereketli kazançlar.

Hayırlı alışverişler olsun..

Hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.

Hayırlı olsun.Allah kolaylık versin.
Bereketli kazançlar.

Allah razi olsun. Iyi dilekler icin Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:38 --

Satış Güncel Yeni Model Eklenmiştir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

Dolaplı model satılmıştır. Diğer kafesler için satışımız günceldir.

kardeşim hayırlı olsun.maşallah on numara işçilik ve uygun fiyat

Teşekkürler abi Allah razı olsun.

Satış Güncel.

4 kat 62,5 cm
2 kat 70 cm
4 kat 80 cm

Satışlar devam diyor onun dışında istek varsa özelden ve telden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

yeni pvc kafes alacak arkadaşlara tavsıye ederim.hem hobicilere hem üreticilere.pıyasada kendınden yuvalıklı modellerın eni 45 -46 cm ıken bu kafeslerın en kucugu 62,5 tan başlıyo.dolayısla eş kuslara muthiş bir ucma alanı bırakıyor.pvc kafes dusunen daha fazla dusunmeden temın etsin tam anlamıyla profesyonel kafesler harika maşallah

yeni pvc kafes alacak arkadaşlara tavsıye ederim.hem hobicilere hem üreticilere.pıyasada kendınden yuvalıklı modellerın eni 45 -46 cm ıken bu kafeslerın en kucugu 62,5 tan başlıyo.dolayısla eş kuslara muthiş bir ucma alanı bırakıyor.pvc kafes dusunen daha fazla dusunmeden temın etsin tam anlamıyla profesyonel kafesler harika maşallah

Kendinden yuvalıklı olarak da çıkaracağım tabi 45 den başlayacak ama benim görüşüm en az 60 cm olmasıdır.

60, 70, ve 80 cm olarak 4 katlı kendinden yuvalıklı olarak ta imal edeceğim inşallah. kısa süre sonra.

ortadan yuvalıklı olursa mecburen 45 ve 50 cm civarını geçmeyecektir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Satis günceldir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

İlandaki Kafesler Satılmıştır. Özel sipariş vermek isteyenler numaralarımızdan veya özelden ulaşabilirler.

Son düzenleme:
Birşey soracaktım bu kafeslere yuvalık ön tele mi takılıyor yoksa yan tarafa takılabilir mi?Teşekküer.

Ön tarafa takılıyor. yan tarafa da takılır yerini açtıktan sonra. kullanıcısına göre değişiyor bu durum.

Fatih Bey; telefon numaranızı bulamadım burdan sorayım dedim 3 katlı, dolaplı ve yem korumalı pvc kafesin yapılabilirliği ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim? Burdan yada 0544 395 09 07 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Fatih Bey; telefon numaranızı bulamadım burdan sorayım dedim 3 katlı, dolaplı ve yem korumalı pvc kafesin yapılabilirliği ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim? Burdan yada 0544 395 09 07 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaram : 0505 603 95 73

İnternet üzerinden kargo bedava kampanyasıyla isteğim ölçülere yakın bir sipariş verdim. Size hayırlı satışlar.

Merhaba 4 katlı kendinden yuvalik li fiyat nedir

Tel Kafes mi demek istediniz hocam ? Tel kafes ise malesef bizde yok şuan için.

Yok tel kafes değil. Pvc kafeslerin tek kafes şeklinde olanları var mı onu soruyorum. Tek katlı olanlar da ikili kafes şeklinde görünüyor resimde. O yüzden sordum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri