Karadeniz Pet

Pvc kafes yardım

veysel boz

Meraklı Üye
arkadaşlar elimde çok kafes var yer kaplıyorlar kafeslerimi elden çıkarıp hepsini bi araya toplamak istiyorum şu anda yer ve bütçe durumundan bstnin 3 katlı 50 cmlik kafesini almayı düşünüyorum daha sonradan belki büyüte bilirim daha sonra aldığım kafesi bu 3 katın üstüne ekleyebilirmiyim uyumlu olurmu ve montajı kolaymıdır yada bu markadan daha hesaplı bi pvc kafes satan site varmıdır

BST box kafeslerin alt kısmının yerden yüksek olmasını sağlayan bir ayak kısmı var. Daha sonra eklemek istediğiniz kafeste bu yüksekliğin olmaması lazım ki tam oturup arada boşluk kalmasın.
2. kafes siparişinizde bu durumu bildirmeniz gerekir. Ya da BST kafesle irtibata geçip durumu anlatırsanız daha sağlıklı bilgi alınabilir.

BST box kafeslerin alt kısmının yerden yüksek olmasını sağlayan bir ayak kısmı var. Daha sonra eklemek istediğiniz kafeste bu yüksekliğin olmaması lazım ki tam oturup arada boşluk kalmasın.
2. kafes siparişinizde bu durumu bildirmeniz gerekir. Ya da BST kafesle irtibata geçip durumu anlatırsanız daha sağlıklı bilgi alınabilir.

teşekkür ederim peki montajı kolaymıdır