petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pvc kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmath tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    arakdaşlar ev için 6 gözlük falan pvc kafes yaptırmayı düşünüyorum ankarada böyle kafes üreten yerler var mı gidip görebilecegimiz bst kafesin sitesine baktım kafesleri çok güzel görünüyor ama hem istanbuldan gelmesi hem de demonte olması beni korkutuyor yardımcı olursanız sevinirim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Demonte olması bir sorun çıkartacağını sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla kurulumu kolay ayrıca telefonla destek veriyorlar galiba. Telefon ederek gerekli bilgileri alıp ona göre karar verin derim.

#2 Uğur GENÇ, 15 Şubat 2015
    Son düzenleme: 15 Şubat 2015
  3. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Bst Kafes'ten bende ürün aldım. Cengiz Bey çok ilgili bir kişidir. Ürün konusunda sorun yaşayacağınızı zannetmem. Demonte kısmında her hangi vida falan kullanmıyorsunuz, lego gibi bir birine geçiriyorsunuz.
    Yerinde görüp almak isterim derseniz de o zaman Ankara da yapan muhakkak vardır.

4. psipsi23

psipsi23 Member

Beğenileri:
    0
    bst kafes gerçekten güzel pvc kafesleri var özelikle otomatik olanı tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş