Karadeniz Pet

pvc ve pleksi kafes kendi imalatım.

güzel...emeğinize sağlık...pleksiye alışabildiler mi...yani tel yok diye uçmak için çarpıyorlar mı...suyunu da dışardan değiştirebilecek şekilde ayarlayabilirseniz daha da güzel olur...çok beğendim...özendim...bende yapacağım böyle bir şey...tebrikler...

ilk iki gün bocaladılar biraz korktular önce ben ykalaştığımda falan özellikle dişi kaçmaya çalışıyordu pleksiye çarpıyordu ama hızlı uçamadığı için bir hasar oluşturmuyordu kuşta. suyu ön taraftan sineklikli kapağı açmadan üstten değiştirebiliyorum ama dediğiniz gibi bir delik açarak yapılabilir.

tek sorunum şu konuya yazdığım http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/gece-isik-sorunu-22079.html

suluğu şu kırmızı işaretlediğim yere mi taksam acaba aklıma girdiniz.:)
0V3a8V.jpg

fkir çok güzel tebrıkler ve çok güzel olmuş ama bu projeye kullanılan malzemeler açıkcası olmamış sizi kırmak için söylemiyrum yanlış anlamayın beni sakın uzun süredir bende salma yapmayı planlıyrm ve içime sinen birseye rastlamadım gercekten tasarım çok çok iyi dedıgım gıbı kullanılan malzemeler fatura cıtası olmasaymıs sole daha kalın agaclardan secilseymiş gözede cok hos gorunurdu bence tek eksık kullanılan ağaçlar ve pleksi ama tasarım gercekten süper ötesi elinize saglık :)

fkir çok güzel tebrıkler ve çok güzel olmuş ama bu projeye kullanılan malzemeler açıkcası olmamış sizi kırmak için söylemiyrum yanlış anlamayın beni sakın uzun süredir bende salma yapmayı planlıyrm ve içime sinen birseye rastlamadım gercekten tasarım çok çok iyi dedıgım gıbı kullanılan malzemeler fatura cıtası olmasaymıs sole daha kalın agaclardan secilseymiş gözede cok hos gorunurdu bence tek eksık kullanılan ağaçlar ve pleksi ama tasarım gercekten süper ötesi elinize saglık :)

teşekkür ederim fikirleriniz için ben elde olan malzemeyi değerlendirmeye çalıştım.

gece sokak aydınlatmaları yeterli olur diye düşünüyorum...çok aydınlıkta rahatsız edebilir...suyun bulunduğu bölümün üstü açılabilir sanırım,ben onu ilk anda farkedemedim...böyle de güzel...değiştirmeyede bilirsiniz bence :)

gece sokak aydınlatmaları yeterli olur diye düşünüyorum...çok aydınlıkta rahatsız edebilir...suyun bulunduğu bölümün üstü açılabilir sanırım,ben onu ilk anda farkedemedim...böyle de güzel...değiştirmeyede bilirsiniz bence :)

evet o üst bölüm açılabilir şekilde, hatta orayıda sineklik yaptım sıcak hava dışarı çıksın diye. o beyaz pvc artık yok yani. orayı katlayıp direk üstten, suluğa kapılara erişebiliyorum. sadece temizlik için ön kapağı açıyorum

erkin kardeşim senden özendim bende şu resinlerini paylaştığım tarza da kafes , yemlik ve suluk yapmayı düşünüyorum...inşaallah yapabilirim...

erkin kardeşim senden özendim bende şu resinlerini paylaştığım tarza da kafes , yemlik ve suluk yapmayı düşünüyorum...inşaallah yapabilirim...

hımm baya güzelmiş çok zorlanmayacağınızı düşünüyorum. yemlik güzel değil gibi kuş oraya kafasını sokmaz zorunda kalacak bence akıllı yemlik gibi olsa girişi daha iyi. bende küvet banyo var adam dışardan takmış bende deneyebilirim bunu.

deliklerin önüne 2-3 cm lik bir çıkıntı yapılır ve yemin oraya gelmesi sağlanabilir...böylece kuşlar daha rahat yem yerler...o yukardaki banyoluk benim ilgimi çekmedi...benim ilgimi yem kutusu,suluk yerleri ve tünek hoşuma gitti...ikide bir boşalan yemliği doldurmak zorunda kalmayız böylece...

deliklerin önüne 2-3 cm lik bir çıkıntı yapılır ve yemin oraya gelmesi sağlanabilir...böylece kuşlar daha rahat yem yerler...o yukardaki banyoluk benim ilgimi çekmedi...benim ilgimi yem kutusu,suluk yerleri ve tünek hoşuma gitti...ikide bir boşalan yemliği doldurmak zorunda kalmayız böylece...

ölçüleriniz var ise pleksiburada.comdan sipariş verebilirsiniz siparişlerinizi uygun fiyatları. çok güzel göründüğü kesin kafesin.

ölçüleriniz var ise pleksiburada.comdan sipariş verebilirsiniz siparişlerinizi uygun fiyatları. çok güzel göründüğü kesin kafesin.

evet pleksiburada.com u inceledim,fiyatları uygun...

evet pleksiburada.com u inceledim,fiyatları uygun...

eğer istanbul içindeyseniz şu şuna yapıtırılcak diye söylerseniz yapıştırıyorlarda sapasağlam olur.

ankaradaymışsınız pardon ama bir konuşun kırılabilir diye göndermiye biliyorlar. ama kçük bir kutu oalcağı içn sıkıntı çıkmayabilir

Son düzenleme:
tarif ediyorsun yapılmışını mı gönderiyorlar...o zaman iyiyiymiş yapılmışı hazırı gelirse iyi olur...

tarif ediyorsun yapılmışını mı gönderiyorlar...o zaman iyiyiymiş yapılmışı hazırı gelirse iyi olur...

ben proje olarak göndermiştim. ama kırılır dediler. kafes kadar büyüktü kutu.

siz bir mail atın bence çünkü kişiye özel diye sekme açıyorlar siz oradan alış yapıyorsunuz.
tarif edersiniz. şu şu ebatta istiyorum fotografta gönderirsiniz. size bir fiyat söylerler

eyvallah...sağolun...bi denemek lazım...

bende yapmayı üşünüyorumda bu tür kfesler bit sorunu olmuyormu?

bende yapmayı üşünüyorumda bu tür kfesler bit sorunu olmuyormu?

sondaki resimlere bakarsanız benim kullandığım çıtalar hep dışardadır iç kısımlar hepo pvc ve pleksiglass tır ondan sıkıntı yaşamadım ama dekoratif olmadığı için kullanmıyorum