petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pvc yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat DEMİR11 tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    pvc yuvalık kullanan varmı ? tavsıye edıyormusunuz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:42 --

kımse kullanmıyor sanırım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

PVC BELÇİKA YUVALIK kullanan yok mu arkşlar

2. ismail kaan

Pvc kafesi olan abiler kullanıyo eğer bi sıkıntı yapsa burda paylaşırlardı ama ahşap daha doğal görünüyo daha hoş gibi ama tercih sizin tabi..

3. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    eski düzen çam yuvalıga devam sanırım :)

4. jöhMesut

jöhMesut Guest

Ben kullanıyorum gayet sağlıklı ve hijyenik oluyo tavsiye ederim

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    belcıka yuvalık olanımı kullanıyorsun hocam

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    pvc belçıka tipi yeni bir model ama belçıka tipi yuvalık ister ahşap ister pvc olsun oval oyuk kısmı derin olmuyor, ben ahşap belçıka tipini kullanıyorum, yuva çok büyük, Jumbo kuşlar için ideal, yerli kuşlar için daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz, bende plastik folluklu yuvalarda var ama bu yuvaları kullandığım kuşlardan henüz yavru almadığım için verimli olup olmayacağı konusunda bir şey diyemem ama oyuk kısmı belçıka tipine göre derin...

7. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    PVC BELÇİKA YUVALIK kullanan arkadaşlar,bu yuvalık hem jumbo hem yerli muhabbet için uygunmudur..birde o yuvarlak kısım daire çapı kaç cm.dir.

Sayfayı Paylaş