Karadeniz Pet

Quik marka mama iyimidir

raptorap12

Yeni Üye
Yada siz hangi mamayi onerirsiniz

quik marka mama kullanmaya başlamıştım. Yemlikte kaç gün bekletebilirim?

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey'in kullanmış olduğu mama'dan kullanıyorum bende memnunum

quik marka mama kullanmaya başlamıştım. Yemlikte kaç gün bekletebilirim?
24 saat olarak biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Versele Laga'nın kuru ve nemli mamalarından kullanıyorum. Memnunum..
Levent bey bende bu mamadan alacağım fakat üretici değilim yavru kuşum için alıyorum acaba bu mama ağzını sıkı kapatırsam nem ve sıcaktan korursam ne kadar dayanır miktarı çok fazla 2 arkadaş alsak bile çok fazla bunu merak ediyorum.
Versele Laga Orlux Uni Patee Kuşlar İçin Ballı Ve Karidesli Mama 1 Kg
http://www.juenpetmarket.com/Produc...alli-ve-karidesli-mama-1-kg/JPM020293?kat=174

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

@Levent ACAR bey'in kullanmış olduğu mama'dan kullanıyorum bende memnunum
mama açtıktan sonra ne kadar dayanıyor

Son düzenleme:
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ben de diğer mamaların boyutunun çok fazla olmasından dolayı quike yöneldim ama fena marka değil sanırım o anlaşılıyor

aynı ilde olsak alacağım mamayı bölüşelim diyecektim :) bence de kötü bir marka değil

Quik marka mamanın kafeste uzun süre beklemesi sorun olurmu? Hergün değiştirmek gerekir mi?

24 saat olarak biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Levent bey bende bu mamadan alacağım fakat üretici değilim yavru kuşum için alıyorum acaba bu mama ağzını sıkı kapatırsam nem ve sıcaktan korursam ne kadar dayanır miktarı çok fazla 2 arkadaş alsak bile çok fazla bunu merak ediyorum.
Versele Laga Orlux Uni Patee Kuşlar İçin Ballı Ve Karidesli Mama 1 Kg
Versele Laga Orlux Uni Patee Kuşlar İçin Ballı Ve Karidesli Mama 1 Kg / Kuş / Egzotik Kuşlar | Juen Pet Market | Pet Shop

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

mama açtıktan sonra ne kadar dayanıyor

Benim mamanın SKT tarihi geçen ay bitti fakat hala kullanıyorum Güneş almayan bir yerde duruyor

Geri