petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Quiko Vitamin tavsiyesi.

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kolay gelsin.Sizden Quiko vitamincomplex adlı ürün almıştım.Vitamin bitme aşamasında.Tek kuş besliyorum ve kızıştırmak için vitamin kullanmıyorum.Tek amacım sağlığını desteklemesi.Bu yüzden bu ürünü kullanmaya devam edeyimmi yoksa Quiko multivitamin var onumu alsam acaba

2. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Uğur Bey iyi akşamlar ;
    Quiko Vitacombex kullanmaya devam edebilirsiniz.Vitacombex portakal,mısır,buğdayın fermante edilmiş hallerinden yapıldığı için toz formlu vitaminlere göre daha doğaldır.Sağlıklı kalması için bu ürünü kullanabilirsiniz.Ürünü kullanamdan önce çalkalayınız.Buz dolabında saklamayınız.Güneş görmeyen serin bir ortamda durabilir.

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kesinlikle vita combex derimm kuşlar adeta içmek için birbirleri ile yarışıyorlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş