Karadeniz Pet

Rahatlaması için Masaj

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Gündüzleri her zaman evde olamıyorum iş okul nedeniyle çikoyla bu yüzden fazla ilgilenemiyorum ama akşamları eve geldiğim zamanlar ilgiyi eksik etmiyorum tabi bunun yanında bide kendisine masaj yapıyorum düzenli olarak gergin oluyor zaman zaman rahatlatıyor yaptığım masaj

Videoyu burdan izleyebilirsiniz ==> https://www.youtube.com/watch?v=DYdIxHmRixk

kuşun harikaymış dostum uzun ömürlü olsun :)

teşekkürler, hepimizin olsun dostum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

rahatlamış epey nasıl pırrrrr dıye ucmuş baksana :)

hahhaha :) evet murat hocam 3 5 dakka boyunca böyle devam ediyor pırr diye uçması kapının gıcırtısından korktu yoksa mayışına kadar devam :)

benim erkekde böyleydi dişiyi görünce dokundurmuyor artık kendine

benim erkekde böyleydi dişiyi görünce dokundurmuyor artık kendine

evet dişiyi görünce sahibine karşı bi mesafeli olma durumları oluşuyor. Dokundurmuyorsa yanındaki dişiyle tam bir aile olmuş herhalde :)

Maşaallah güle güle besleyin inşaallah

Benim mubişte böyleydi küçüklük zamanlarında taki biraz büyüyene kadar :D maşallah kuşunuza

Benim oğlum sırtına hiç dokundurmz maalesef.Arada yanaklarını kaşıtıosa ne mutlu bana :) Maşallah kuşunuza çok tatlı ^^

Benim oğlum sırtına hiç dokundurmz maalesef.Arada yanaklarını kaşıtıosa ne mutlu bana :) Maşallah kuşunuza çok tatlı ^^

Teşekkürler Ayşe hanım ama bizim yakışıklı kafasını yanağını sırtını kaşımamıza izin veriyor görüldüğü üzere. Eve geldiğim zaman kendisi gelip sırnaşıyor masaj yapim diye :)

buda kafasını yanağını kaşıdğımız video ==> https://www.youtube.com/watch?v=Lw6iO9HxGhc

Benim kuşum da 3 aylıkken böyleydi sevdiriyordu kendini. Şimdi biraz büyüdü konuşmaya başladı ama kendine dokundurtmuyor.

Benim kuşum da 3 aylıkken böyleydi sevdiriyordu kendini. Şimdi biraz büyüdü konuşmaya başladı ama kendine dokundurtmuyor.

küçüklükten bu alışkanlığı kazandırdığınız zaman büyüdüğünde de sevdirmeye devam ediyor. Bizim yakışıklı da konuşuyor 5 6 kelime ama şu anda

Kanat tüyleri dökülmüş gibi görünüyor.Uçabiliyor mu ?

Kanat tüyleri dökülmüş gibi görünüyor.Uçabiliyor mu ?

Çek olduğu için kuş çok ince öyle görünmüş olabilir ama canavar gibi valla videoda kanat çırparken kanat sesi çok net anlaşılıyor zaten :)

Kuşunuz çok tatlı Maşallah.Benim Cicikuş bana ne kadar alışık olsa da asla kendine dokundurmaz.Eskiden bi kuşum vardı rahmetli parmağımı boynuna yaklaştırır yaklaştırmaz seveceğimi anlar boynunu kabartır eğerdi :(.

Geri