petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Rahatsız mı oldular

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Bir çift muhabbet kuşum var. Aralarında hiç problem olmazdı. Dün bir çift Hint bülbülü aldım muhabbet kuşlarının kafesinin yanına koydum kafeslerini. O hiç kavga etmeyen muhabbet kuşlarım bugün iki üç kez birbîrlerine girdiler. Biz de hint bülbüllerini alıp başka odaya koyduk. kavga filan kalmadı mubişlerde.Acaba bu bülbüllerin seslerinden mi rahatsız oldular ya da ilginin onlara kaymasını mı kıskandılar?

2. Eren ERDEM

Benim çift kuşum da başka bir kuş görünce kavga ediyor. Erkek dişisini, dişi erkeğini kıskanmış olabilir.Çözümü bulmuşsunuz zaten. Ayrı kalacaklar desene artık :D

3. Tevfik AKTUNÇ

Alışkın olmadıkları bir durumla karşılaşmışlar ve muhabbet kuşu ırkından olmadığından dolayı yadırgamışlardır.

Sayfayı Paylaş