petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Rainbow Kuş alcamda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve korkmaz256 tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar o kadar bilgim olmama rağmen bir şeyi hiç arştırmadım hiçde biyerde görmedim ... şimdi ben bir tane reinbow kus almayı düşünüyorum ... yavruları reinbow çıksın diye dişimi almam iyi olur erkekmi ??? Cihan abi sende bakarsan iyi olur ...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bende vardi ama yeni verdim takimi. Tabii 2 sini de rainbow alirsan mutlaka rainbow cikar yavrulardan.

4. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    kuşun biri rainbow diğeri farklı bir kan olsa bile rainbow yavru almak sürpriz olur ancak iki anacında rainbow kan olduğundan eminsen rainbow yavru alabilirsin

5. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Biri RainBow diğeri normal renk ise rainbow yavru çok zor olur.Mesela normal renkli kuşta sadece yeşil rainbowda her renk var.SALLIYORUM Toplam 7 tane yeşil gen olur 1 tane sarı 1 tane beyaz 1 tane mavi vb. genellikle çoğunluktan alır rengini.%70 yeşil % 10 sarı %10beyaz %10 mavi gibi.Rainbowda ise bunlardan hepsinden almalıdır ki bu da çook zordur.

6. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Her ikiside Rainbow olmasi lazim.
    Diğer türlü zor,baskin kani bulmak gerek.

7. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    evet asıl önemli olan noktaya değinmişsiniz baskın kan rainbow ise yanındaki normal bir kuş bile olsa rainbow yavru çıkıyor tarafımca test edildi onaylandı

8. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Rainbow besleyen üreten kişilerden bir çift alın derim

Sayfayı Paylaş