Karadeniz Pet

Rainbow kuslarim Cihan Uygur beye tesekkurler.

faruk gezer

Meraklı Üye
g5WBBO.jpg

Cihan beye desteklerinden oturu cok tesekkur ederim. Bu guzellikleri almam da kendisi cok yardimci oldu.

maşallah hayırlı olsun.

Maşallah çok güzeller hayırlı olsun

Maşallah hayırlı ugurlu olsun Desteklerinden dolayi Cihan Usta

hayırlı olsun maşallah çok güzeller

Hayırlı olsun :)

Tesekkurler 2 aylik kuslar tuyden sonraki halleri nasil olur merak ediyorum.

maşallah hayırlı olsun çok güzeller

cok tatlılar hayırlı olsun masallah

Tesekkurler bakalim painted cift var birde bunlari rainlere es yapsam nasil daha iyi olurmu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

Bunlari birbirine es yapsam nasil olur.

Son düzenleme:
Tesekkurler bakalim painted cift var birde bunlari rainlere es yapsam nasil daha iyi olurmu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

Bunlari birbirine es yapsam nasil olur.

Ne demek Faruk bey bize düşen neyse onu Yaptım konuyu kaçırmışım foruma giremedim bu ara şimdi bir çift rainbow bir çift painted mi? Var sizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Maşallah hayırlı ugurlu olsun Desteklerinden dolayi Cihan Usta

Saol Yusuf ustam eksik olma

Evet cihan bey 2 sindende birer cift var yaslari ortalama ayni. 2-3 ayliklar

Paintedları görmedim ama bu çifte eş yapmayın,yeni aldığınız çift eş olsunlar inş kan değişmesin bunlar kardeş değildi demi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Faruk bey yavru iken eş yapma da iki farklı Yöntem var,eğer kafes fazlanız var ise şimdiden eşe atmayın dişiler bir yerde erkekler bir yerde kalsınlar tabi büyük kavgalar olmaması Lazım,kuşlar özellikle Dişi 8 aylık civarı olup kızışınca Erkeğin yanına atarsınız.
Bende şu an rainbow çiftimi ayrı ayrı kafeslerde besliyorum,Dişi 5 erkek 4.ayında Dişi tüyden çıktı erkek de biraz vakti var ayrıca daha önce dediğim gibi bu guzel yavrularınız tüyden sonra rengi nasıl değişecek görürsünüz.
Benim erkek maşallah hoş oldu bir ara resim atarım.
Veya ayırmayayım diyorsanız bu şekilde kalsınlar.

Son düzenleme:
Cok tesekkurler dediklerinizi yapacagim ins. Ama bunlar kardes zannedersem. Kardessede sorun olmaz dedi serhen bey siz nedersiniz. Paintedlerin resminide ekliyorum.
d5BBYr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

Bunlari (paintedleri) baska bir arkadastan aldim.

hayırlı olsun :))

cok guzel kuşlar.saglıklı buyuntun..bıraz once emın onudeydım harıka kuşlar ve cıftler vardı..ama ınsan emın olamıyor almaya..

Geri