Karadeniz Pet

Rainbow,lutino,beyaz,parçalı,sarı,yeşil,mavi,gri Cihanaley sürprizleri

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Merhaba sevgili kuşseverler ben Cihan AYTAN muhabbet kuşlarım ve ben sizlerle hafta sonu görüntülerimizden bir kaç kareyi paylaşmak istedik
Cihanaley muhabbet kuş hobisi sürprizlerle dolu :)
Sizden temennimiz bir maşallah bir dua kalın sağlıcakla :)

Cihanaley muhabbet hobihanesi misafiri Bugün sahibine kavuştu

2 nolu yuvanın son yavrusu yakında bağımsızlığına kavuşuyor.

antrasit parçalı kuşum taze bir baba artık rainbow eşine bağlı ideal bir baba bazen yumurtalara oda yatıyor

Mama deneme çalışmalarında bir kaç eleman ....

Temmuz ayının gözbebeklerinden ....

Bu ilgiyi anaçlar isytiyor yavrularına bu şefkati gösterdiğimi görüyor biliyorlar..

Birileri beyaz yavrumu dedi ....:)

Yoksa lutinomu olsun dedi !.... :)

Belki rainbow demiştir :)

Bugün yeni sahibine kavuşan limon sarısı yavrumuzdan herhese hayırlı ramazanlar diliyoruz....

Cihan ustam gerçekten bu işin hakkını vermişsiniz maşallah kuşlarınızın tüy yapıları ve fiziksel yapıları gerçekten çok iyi Allah bu nesillerin devamını nasip etsin inşallah

cihan bey hayırlı olsun hepsi birbirinden güzel emin benim memlekette olsaydı hergün uğrardım sırf o güzel yavruları sevmek için napalım artık bizde sabredecez darısı başıma

Ben diyecek bişey bulamıyorum artık ustam sana..Tek diyeceğim MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH....................

Bizzat gordum kuslari hepsi cok guzel ve cok sagliklilar Cihan Aytan uretimi sonucta :) ayrica abi bu sari lutino yuvalikta olandi galiba . :) elimize alip sevdigimiz :)

Bizzat gordum kuslari hepsi cok guzel ve cok sagliklilar Cihan Aytan uretimi sonucta :) ayrica abi bu sari lutino yuvalikta olandi galiba . :) elimize alip sevdigimiz :)

Eyvallah kardeşim sağolasın evet onlar bu lutinolar :)

maasallah cihan bey kuşlarınız renkleri muhtesem emeğinize sağlık

Ustam bu kuşun yavruları babasına çekerse bi yavru almayı düşünüyorum :)

Maşallah allah nazarlardan saklasın hepsi çok güzel 1 resimdeki kuşa bayıldım özellikle.