Karadeniz Pet

Rainbow mu Spangle mi nedir bu kuş?

Rainbow mu Spangle mi?

• Rainbow

Kullanılan: 5 33.3%
  • Spangle

Kullanılan: 10 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar rainbow diyen var değil diyen var, yeni çek kuşumuz hakkında fikriniz var mı? Neresine bakarak rainbow veya spangle diye yorumlanıyor?

Y4Qy3j.jpg
oEXoQ2.jpg
lEqmYk.jpg
VE9mpV.jpg

Bu kuşa rainbow diyen rainbow görmemiş sanırım :) spangle kuş

Umarım yardımcı olur.

Spangle örnekleri(kanat desenlerine dikkat);

9277205.jpg

images

Rainbow örnekleri;

12-31-2006.jpg

12.jpg

arkadaş gerekli resimleri paylaşmış zaten. sarı yüz spangle kuşunuz.

arkadaş gerekli resimleri paylaşmış zaten. sarı yüz spangle kuşunuz.
Peki bu rainbowa örnek olarak koyduğu ilk resimdeki de sarı yüzlü ve sarısı aynı yere kadar gidiyor. Fark kanat deseninde mi ben ayırt edemedim de.

kanat yapısında işaretledim yerlerde sizin kuşta sabit renk geliyor. arkadaşın rainbow a örnek olarak attığı ilk foto da sizin kuşla kıyasladığınızda demek istedimi anlayacaksınız. yalnız kuşun geçmişinde çok büyük iht rainbow kanı var ilerde rainbow eşlemesi ile kaliteli rainbow yavrular alınabilir
PQ7BDQ.jpg

Son düzenleme:
Guzel kus masallah arkadaslarinda soyledigi gibi kusunuz spangle rainbow olmasi icin bildigim kadariyla pullu kisimlar belli olmayacak gule gule besleyin

Aynen öyle ama ben bizim kuşa piyasada ne deniyor diye merakımdan sordum :) yoksa yukarıdaki rainbow diye koyulan kuşlardan daha hoş renkleri ve belirgin desenlerinden ötürü bizimki daha güzel görünüyor

Aynen öyle ama ben bizim kuşa piyasada ne deniyor diye merakımdan sordum :) yoksa yukarıdaki rainbow diye koyulan kuşlardan daha hoş renkleri ve belirgin desenlerinden ötürü bizimki daha güzel görünüyor
Kargaya yavrusu atmaca görünürmüş.
İnsan bunları kendi evladı gibi sevdiğinden en güzel kendi kuşu sanıyor.
Kuşunuz güzel ve hoş ama maşallah.

Kargaya yavrusu atmaca görünürmüş.
İnsan bunları kendi evladı gibi sevdiğinden en güzel kendi kuşu sanıyor.
Kuşunuz güzel ve hoş ama maşallah.
Haha :D yok öyle değil henüz iki günlük, herhangi bir kuşa baktığım gibi bakıyorum. Renk ve desenlerle ilgili fikrimi söyledim. :)

Umarım yardımcı olur.

Spangle örnekleri(kanat desenlerine dikkat);

9277205.jpg

images

Rainbow örnekleri;

12-31-2006.jpg

12.jpg
Ne salak insanlar var hayatta merhametsiz acımasız,sağdakinin kanatları kesik diğerinin sorunu frenc molfmudur bilemedim. kanatlara bakın ya beslemeseler daha iyi.