Karadeniz Pet

Rainbow mu?

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar fotoğraflarda pek belli olmasa da kuşunun vücudunda yeşil ve mavi renkli lekeler var sarıyüz ve kanat uçları da beyaz ben rainbow diye düşünüyorum , sizce de öyle mi?
kk7pVJ.jpg

qYQp6q.jpg

DMWqVZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

Cevap yok mu?

Raınbow Kanı var fakat dört dörtlük değil painted sınıfına daha uygun maşallah

Son düzenleme:
Teşekkürler cevaplar için yani kuşum rainbow painted öyle mi?

Rainbow mu bilmem ama maşallah çok güzel bir kuş...

Hayır, kuşunuz rainbow değil / Kan var fakat painted sınıfına da girmiyor. Kuşunuz çok kaliteli bir spangle.

Tamam o zaman artık kuşumun ırkını biliyorum : rainbow painted :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Hayır, kuşunuz rainbow değil / Kan var fakat painted sınıfına da girmiyor. Kuşunuz çok kaliteli bir spangle.

Nasıl anladınız ? Rainbow diyorlardı hem de spangle benim bildiğim açık renklerde oluyor . Bi açıklar mısınız?

Tamam o zaman artık kuşumun ırkını biliyorum : rainbow painted :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Nasıl anladınız ? Rainbow diyorlardı hem de spangle benim bildiğim açık renklerde oluyor . Bi açıklar mısınız?

Spangle'nin bir çok tonu vardır. Kanat üstlerinde silik veya net belirginlikte siyah varsa ve kanat uçları (ilk 3 kanat tüyü, dışa doğru) beyaz olur. Rainbow muhabbet kuşlarının kanat uçları gri olur.

Geri