Karadeniz Pet

Rainbow mu ??

piuu

Meraklı Üye
Arkadaslar bu kusu yeni aldim rainbowmu bu kus eger degilse nedir irki ?

Bir renk geçişi var ama mavilik göremedim kuşta. Renkleri çok güzel maşallah (= gerdanının da fotosunu yükler misiniz?

Kuşun ön cehpeden ve sirttan net fotoğraf i varsa
bakalım. Rainbow renk Mutasyonudur , boyut değil.

Maşallah güzel kuş ama Rainbow değil sanki.
Kanat tüylerinde siyahlik olmayacak, ve de mavi renk te yok
galiba. Ön cepheden fotosu yok galiba.
Forumdan Rainbow calismasi yapan [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] Bey de
bir baksin.

masallah çok güzel

Evet kanat tuylerinde siyahlik var ve mavi renk boynunda gidim denecek kadar az gozukuyor sanirim rainbow degil

Tesekkur ederim . yanina disi bi es alicam hangi renklerde alsam daha iyi olur ilerde yavrularin rengi icin

size tavsiyem dişi, alacaksanız eşini kendisi seçsin alacağınız dişiyi kabullenmiyebilir benim başıma geldi dişilerin olduğu kafese atın siz seyredin kimle anlaşıyorsa onu alın

YrXEVa.jpg

Son düzenleme:
Merhaba bu kus rainbow degil pullu spangle grubudur
yanina yine ayni tarz bir kus koyarsaniz açik renk tek renk yavrular almaniz mumkun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:45 --

size tavsiyem dişi, alacaksanız eşini kendisi seçsin alacağınız dişiyi kabullenmiyebilir benim başıma geldi dişilerin olduğu kafese atın siz seyredin kimle anlaşıyorsa onu alın

YrXEVa.jpg

Ayrica masallah bu macaristan parcalisi kobalt disiyede bayildim

Merhaba bu kus rainbow degil pullu spangle grubudur
yanina yine ayni tarz bir kus koyarsaniz açik renk tek renk yavrular almaniz mumkun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:45 --

Ayrica masallah bu macaristan parcalisi kobalt disiyede bayildim

saolsın cihan kardeşim kuşu bugün mükafatlanıdracam yeni erkek jumbo aldım.... dün gece 6 defa bu dişi çiftleşmek için yatışa geçti ama erkekde nafile bir şey olmadı
dünkü yaşanan olayın özet görüntüleri aşağıdaki video da mevcut bir şeyler olsun diye youtube den konu anlatımlı kuş sesli efefkt sesleri de verdim olmadı :)

vnMV6D.jpg

BDlNWj.jpg

nL1ppg.jpg

Video Linki Aşağıda 00.33 sn den itibaren başlıyor size iyi yaptım mı değişmekle teşekkürler

IMAG0034 - Dailymotion video

Son düzenleme: