Karadeniz Pet

Rainbow Muhabbet Kuşu Üreticisi [ ANKARA ]

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten Selamun Aleyküm,

Değerli abilerim, kardeşlerim öncelikle yıllar sonra harbi harbi üretime başlayacak olmamın verdiği heyecanla bu konuyu açmış bulunmaktayım :) Yıllardır bu işin içerisindeyim fakat ailemle birlikte yaşıyor olmam sebebiyle açıkçası bir türlü rahat rahat doyasıya tadını çıkarta çıkarta kuş besleyemedim. Neyse ki geç oldu ama herşeyde bir hayır vardır diyerekten güzel işler çıkartacağıma inanıyorum :)

Öncelikle hangi tür besleyeyim diye çok düşündüm taşındım. Show Jumbo ile açılışı yapmayı düşünüyordum fakat nedendir bilinmez yıllardır rainbow türüne olan beğenimden dolayı rainbow türünde geçte olsa karar kıldım :)

BST KAFES firmasından Cengiz abimden 1 adet 5 katlı 10 gözlü profesyonel pvc kafes siparişi verdim. Kuşlarımı henüz almadım ama rainbow üreticisi profesyonel bir abimizden yavru olarak 20 adet yavru alacağım 10 dişi 10 erkek şeklinde.

Herşeyin en kalitelisi olsun istediğimden A'dan Z'ye yeminden tutunda mamasına kadar, ilaçlardan tutunda kuşlarımın içeceği suya kadar herşey en güzelinden olacak inşAllah. Ben temizliğe çok önem veren birisiyim o yüzden temizlik hususunda çok titizimdir :) Kuşlarımın bulunacağı kafesin, mekanın temizliği ve hijyeni benim için çok büyük önem arzetmektedir.

• Yem olarak Versele Laga ve Deli Nature çuval yemlerini kullanacağım.
  • Su olarak kuşlarıma Erikli firmasının hazır damacana suyundan kullanacağım.
  • Mama olarak kendi hazırlayacak olduğum ve uzun süre sitemiz üzerinden de satışını yapmış olduğum mamalarımdan kullanacağım.
  • İlaçlar ve vitaminler benim için vazgeçilmez olduğundan kuşlarımın sağlığı için en kaliteli olanlarından kullanacağım.
    Ve sayamadığım birçok malzeme vs. en kalitelisi olacak şekilde hobihanemde bulunacaktır :)

Belki şimdi içinizden birileri çıkıpta yahu ne gerek var güzel kardeşim hazır su kullanmaya o kadar masraf etmeye diyebilir. Ama ben bu işi hobi olarak yapacağımdan cebimden çıkacak olan paranın zerre değeri yok gözümde. Sonuçta besleyeceğim kuşlar birer can taşımakta. Ve ben bu işi tamamen gönüllülük esasında hobi amaçlı yapacağımdan dolayı herşeyi güzel yapmalıyım ki onlar mutlu, huzurlu, sağlıklı oldukları vakit ve bunu bana yansıttıkları vakit bende yaptığım işten mutlu olabileyim, huzurlu olabileyim ve işimi severek uzun yıllar yapabileyim. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşAllah. Dilerim Rabbim'den daha iyileri sizlerin olsun.

Sevgi ve Saygılarımla..

D2g99O.jpg

1vlp1b.jpg

v5vakD.jpg

Hayırlı olsun.
Allah cc kolaylık versin.
Bol ve bereketli üretimler.

Allah hayırlı uğurlu etsin, aklında, düşüncelerinde ne varsa en kısa zamanda uygulaman dileğiyle...

Hayirli ugurlu olsun.Bol bereketli uretimler.Ah bir yerim olsa bende yapicam boyle bir sey de yok iste simdilik evde sadece 1 cift ile idare ediyoruz :(

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun.
Allah cc kolaylık versin.
Bol ve bereketli üretimler.

Allah hayırlı uğurlu etsin, aklında, düşüncelerinde ne varsa en kısa zamanda uygulaman dileğiyle...

Allah hayırlı mübarek etsin abi Allah utandırmasın

Hayirli ugurlu olsun.Bol bereketli uretimler.Ah bir yerim olsa bende yapicam boyle bir sey de yok iste simdilik evde sadece 1 cift ile idare ediyoruz :(

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, Allah utandirmasin.

Allah hepinizden razı olsun değerli abilerim, kardeşlerim. Çok teşekkür ederim sağolun :) Rabbim sizlere daha güzellerini, daha iyilerini nasip etsin inşAllah.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Umarım tüm hayallerin ve heveslerin gerçek olur.

rainbow

selamun aleykum bende rainbow kuş almak ıstıyorum kımden aldıgınızı bana soylermisiniz admın bey

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Umarım tüm hayallerin ve heveslerin gerçek olur.

amin abi inşaAllah

Hayırlı olsun Muhammed. Başarılar dilerim.

s.a bnde rainbow kuş almak ıstıyorum kımden aldıgınızı bana soylermisiniz admın bey

Çok sağolun abilerim, kardeşlerim. Allah razı olsun hepinizden çok teşekkür ederim.

[MENTION=17893]kafespazari[/MENTION] aleyküm selam. Özel mesaj gönderdim.

Allah gönlüne göre versin ustam. İyi insanlar iyi şeyleri hak eder. :)

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Kardesim Allah utandirmasin. Simdiden hayirli uretimler.

Geri