Karadeniz Pet

Rainbow muhabbet kuşu

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
maşallah nazar değmez inşallah.
Bir çift rainbow yavrusu alsam mı diye kafamda hep bir soru işareti var. Rengarenk olurdu kafesim.

maşallah.

satışını yapıyormusunuz ? üretimi çok zormuş ve en az 6 soy geçmişi olması gerekiyormuş yavrularını rainbow çıkarması için ne kadar doğrudur ?

maşallah.

satışını yapıyormusunuz ? üretimi çok zormuş ve en az 6 soy geçmişi olması gerekiyormuş yavrularını rainbow çıkarması için ne kadar doğrudur ?

Evet yavrularımız çıktığında satışı olur

Evet normal kuşlara göre biraz daha huysuz ve nazlılar sürekli renk değiştiren tüy yapısı var 6 soy geçmişi şartı olduğunu ise pek mantıklı bulmuyorum .Fakat orjınal rainbowdan orjınal rainbow çıkar buda bir gerçektir Türkiye de rainbow üreticilerinin sayısı çok az denebilecek kadar isterimki Ülkem herşeyin en değerlisini üretebilsin kafayı biraz yoruyorum bu rainbowlara sonumuz hayır olsun :)

Evet yavrularımız çıktığında satışı olur

Evet normal kuşlara göre biraz daha huysuz ve nazlılar sürekli renk değiştiren tüy yapısı var 6 soy geçmişi şartı olduğunu ise pek mantıklı bulmuyorum .Fakat orjınal rainbowdan orjınal rainbow çıkar buda bir gerçektir Türkiye de rainbow üreticilerinin sayısı çok az denebilecek kadar isterimki Ülkem herşeyin en değerlisini üretebilsin kafayı biraz yoruyorum bu rainbowlara sonumuz hayır olsun :)

hayırlı olur bence. bizde yavruların çıkmasını dört gözle bekleyelim :) türkiyede parçalı kuşlara rainbow denildiğinden böyle güzel çiftlerin yavruları havada kapılır diye düşünüyorum. hayırlı üretimler.

Cihan abi daha çok var ama vakti geldiğinde Erkek Lutinomuza senden Rainbow damızlık dişi alabilir miyiz ? damızlık satışınızda varmı :)

maşallah cok güzeller

Geri