petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Raptiye Arıyorum

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mehmet KILINÇ tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Merhaba.

Bir proje dahilinde raptiye kullanmam gerekiyor ve raptiye bulamıyorum.
    Piyasa da 20'li, 30'lu paketler var fakat; bu miktar benim ihtiyacımı karşılamıyor. Aşağıdaki raptilerden bana en az 3000 civarı gerekli.

Satan ya da bu miktarda alabileceğim fabrika falan var mıdır? 2 haftadır aramadığım firma kalmadı hepsi de "Fazlası yok." lafını söylüyor.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    internette milyonlarca adet satın alabilirisiniz

3. erdoanduran

Selam 3 sene kırtasiye sektöründe pazarlamacılık yaptım hangi şehirdesiniz?

4. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Onun orası öyle de, onu satan firmayı bulmak mesele. Link verirseniz sevinirim.

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
  6. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Antalya'da oturuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

İçerisinde 30 adet bulunan pakete bana kırtasiye ile aynı fiyatı verdiler.

7. Gökhan KARAALİ

Merak ettim 3.000 Adeti Napcaksınız

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yani mantıklı ama sonucta o fiyata satabiliyor kagıt tabak bardak kagıt satan esnaflar vardır istanbulda mesala kagıt türevleri satarlar o arkadaslara dansıtınız mı?

9. erdoanduran

Şarampol caddesi Ali baba corbacısının 2 arka sokagında kumsal kırtasiye yeni adıyla A-1 kırtasiye olması lazım kırtasiye toptancısıdır.miktarlı alacaksanız fiyatta iskonto yaparlar. Eski elemanın Erdogan gönderdi dersen yardımcı olurlar kendilerinin bölgelerdeki pazarlama işlerini yapıyodm =)

10. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Güzel sanatlar fakültesinde şuan tez aşamasındayım ve yapmış olduğum bir proje dahilinde, teknik malzeme olarak raptiye kullanmam gerekiyor.

Antalya'da yaşıyorum. İnternette bir çok yerle görüştüm. Artık sonuç çıkmazsa, Çin'e çevireceğim yönümü.

Ofisi falan dolaştım o kadar da sordum söylemediler :D Yarın giderim mutlaka. Teşekkürler. Umarım çözülür :)

#10 Mehmet KILINÇ, 27 Şubat 2014
    Son düzenleme: 27 Şubat 2014
  11. erdoanduran

Kayalar otelin arka sokagında antalya spot kırtasiye var hemen yandaki ara sokaktan girersen sahibi Ahmet Bey abim gibidir her türlü yardımcı olabilir.istedigin miktarda temin edebilrsn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Ofis perakende çalıştığı için bu sırrı vermez :D

12. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0

Sgk il müdürlüğünün orada değil mi? Yoksa şarampolde mi?

13. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
  14. erdoanduran

yok şarampoldeki kayalar otelin ordaki akbank şubesinden az daha ilerle hemen ordaki sokaktan sağa gir dar bi sokak bi araba gececek kadar hemen gelen sokakta turuncu dış cepheli biryer koca harflerle antalya spot yazıyo zaten.

15. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş